w

Tyler1 nie zostawia na Riocie suchej nitki za zrujnowanie przedmiotów w LoLu

Tyler1 znany jest między innymi z tego, że raczej nie przebiera w słowach mówiąc o rzeczach, które go irytują.


Tyler jest jednym z najpopularniejszych streamerów League of Legends na świecie. Jego transmisje ogląda średnio po 30 tysięcy osób. Nic więc dziwnego, że jeżeli wypowie się on nieco mocniej o czymś, co jest związane z Riotem, to staje się to bardzo popularne.

Dokładnie tak było i tym razem. Streamer zarzucił Riotowi kompletne popsucie przedmiotów uważając, że jedynym sposobem na naprawienie zmian z Przedsezonu jest ich cofnięcie.

Tyler1 o stanie przedmiotów w LoLu

Tyler jest jedną z tych osób, które są zdecydowanie przeciwko ostatnim zmianom w przedmiotach. Przypomnijmy, że Riot próbował to wszystko zatuszować, posługując się danymi pochodzącymi z URF’a. Miało to dowieźć, że gracze chętnie korzystają z różnych strategii. Finalnie wytłumaczono to pomyłką.

Po jednym z przegranych meczów Tyler nie tylko napisał na czacie “You are trash”, ale także wypowiedział się o przedmiotach dostępnych na ten moment w grze.

“Stridebreaker, Moonstone, Evergó*no (Everfrost) i Chemku*as (Chemtank), to są cztery przedmioty, które widzicie: Shieldbow, Everfrost, Chemdzi*ka (Chemtank), Moonstone, są w każdej grze, na każdej roli, czasami jest też Galaforce. Po prostu przywróćcie stare itemy. Żałośnie je zepsuliście, dokładnie tak, jak robicie to ze wszystkim innym w swoim nędznym życiu. Po prostu przywróćcie itemy, zanim nie jest za późno.”

Oczywiście już teraz jest za późno, Riot będzie już tylko balansował przedmioty i próbował naprawić wszystkie problemy, jakie są z nimi związane. Na ten moment opinie społeczności są różne, ale większość jednak wypomina Riotowi przekombinowanie.

Mityczne przedmioty wielu osobom wydają się być zwyczajnie bez sensu, dodatkiem wprowadzonym wręcz na siłę i bez wcześniejszego przemyślenia. Czy tak rzeczywiście jest? Ile ludzi, tyle opinii. Część graczy uważa, że to właśnie był bardzo dobry krok, że przedmioty wymagały reworku i najwidoczniej to była najlepsza możliwa opcja.