w

Miejsce, w którym nikt nie chciałby się znaleźć – gracz LoLa został uwięziony z 5 Cho’Gathami

Reklama

Pewien gracz wpadł w pułapkę, która polegała na niekończącym podrzucaniu go.


Mało kto chciałby znaleźć się w sytuacji bez wyjścia. Czasami jest to nawet gorsze niż śmierć, ponieważ przeciwnicy dosłownie bawią się swoją ofiarą, która nie może nic zrobić – jest uwięziona w pętli niekończącego się CC.

Pewien Malphite doświadczył takiej sytuacji, gdy został otoczony przez drużynę składającą się z Cho’Gathów. Łatwo domyślić się, jak taka pułapka mogła wyglądać.

Uwięziony z Cho’Gathami w League of Legends

Reklama

Jeden z użytkowników Reddita podzielił się nagraniem, które pokazuje, jak wygląda utknięcie w niekończącym się podrzuceniu wywołanym przez Q Cho’Gatha.

Cała akcja miała miejsce podczas trybu One for All, gdzie gracze mogą stworzyć drużynę składająca się z 5 takich samych bohaterów. Tryb pozwala na naprawdę dziwne zagrania, często właśnie polegające na tym, by zapętlać daną formę CC i uwięzić w ten sposób wroga na długi czas.

W przypadku Cho’Gathów zniewolenie przeciwnika jest stosunkowo łatwe, ponieważ wystarczy podbijać go z Q – sprawia to, że jest praktycznie cały czas w powietrzu i nie może uciec.

Na filmiku pułapka wygląda zabawnie, ponieważ stworzono zasadzkę w jamie smoka, a sam Malphite został zbaitowany przez przeciwnika, by wskoczyć w to miejsce.

Video

Większość komentujących oczywiście była świadoma tego, że nagranie jest ustawione i cała akcja odbyła się na customie, więc Malphite tak naprawdę wiedział, że wejście do jamy smoka skończy się w ten sposób. Jeden z graczy podsumował to tak:

„Kolejne fake nagranie”. Ok… ale wciąż może być zabawne? Dlaczego ludzie wiecznie narzekają, gdy coś jest stworzone wyłącznie po to, by było śmiesznie? 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends