w

Milio w LoL – Opis i prezentacja umiejętności nowego bohatera League of Legends. Oficjalne skille

Riot udostępnił już oficjalny opis umiejętności nadchodzącej postaci – Milio.


Standardowo nowe postacie zawsze wywołują mieszane odczucia, tak będzie i tym razem. Deweloperzy poinformowali już oficjalnie, czego można się spodziewać. Dodano krótki opis bohatera:

Milio to młody chłopiec pochodzący ze wsi położonej na rubieżach Ixtal, gdzie jego rodzina została zesłana kilka pokoleń wcześniej. Dzięki swojemu wyjątkowemu spojrzeniu na rzeczywistość po mistrzowsku opanował ognisty aksjomat i wykorzystuje go do niesienia pomocy i uzdrawiania. Czując się zmuszonym do przywrócenia swojej rodzinie dawnej pozycji wśród Yun Tal, porzuca spokojne życie w swojej wiosce i wyrusza w dzikie ostępy Ixtal, nieświadom tego, co czeka go w stolicy państwa, Ixaocanie.

Pojawił się także dokładny opis umiejętności:

Milio wykorzystuje mistrzowskie opanowanie leczących płomieni, aby podtrzymywać wieczny ogień płonący w jego własnoręcznie zrobionym plecaku, który nazwał furnasita. Płomień tworzony przez Milio przyjmuje oczywiście uroczą, antropomorficzną formę, o której Milio mówi „fuemigo”. Milio może wypuszczać ze swojej furnasity kilka mniejszych fuemigo i używać ich jako przedłużenia swojej magii.

Nie przeszedł żadnego oficjalnego treningu, więc manifestacja jego ognistego aksjomatu jest mniej zdyscyplinowana niż w przypadku kogoś tak wyszkolonego jak na przykład Qiyana. A ponieważ jest bardzo daleko od domu, nadaje swoim fuemigo cechy osobowości członków swojej rodziny. Czasem nawet z nimi rozmawia.

Milio – skille

Umiejętność bierna — Płoń!

  • Umiejętności Milio zaklinają sojuszników w chwili dotknięcia, sprawiając, że następne zadawane przez nich obrażenia wywołują eksplozję dodatkowych obrażeń i palą cel.

Video

Q — Super Ekstra Ognisty Wykop

  • Milio kopie piłkę, która odrzuca wroga. Piłka leci do góry przy trafieniu i spada w kierunku przeciwnika, zadając obrażenia wrogom w okolicy i spowalniając ich w chwili uderzenia.

Video

W — Bezpieczne Ognisko

  • Milio tworzy wzmacniającą strefę, która leczy sojuszników i zwiększa zasięg ataku tych, którzy w niej się znajdują. Strefa podąża za sojusznikiem znajdującym się najbliżej miejsca rzucenia umiejętności.

Video

E — Gorący Uścisk

  • Milio rzuca sojusznikowi tarczę, która tymczasowo zwiększa jego szybkość ruchu.

Video

R — Życiodajne Tchnienie

  • Milio uwalnia falę uspokajających płomieni, która leczy sojuszników w swoim zasięgu i usuwa nałożone na nich efekty kontroli tłumu.

Video

Postać zostanie dodana na PBE już jutro, przynajmniej według przecieków. Na serwer live ma trafić w okolicach 22-23 marca 2023 roku.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends