w

Minęło pięć lat odkąd Skarner dostał ostatnią skórkę w League of Legends

Skarner jedynym bohaterem, który nie dostał skórki przez 5 lat.

Reklama


W najnowszym filmiku zdradzającym plany Riotu ukazały się skórki do postaci takich jak Bard, Pantheon czy Taliyah, ale temat skina dla Skarnera ciągle nie został poruszony. Rok 2020 miał być rokiem, w którym twórcy obiecali obdarować skórkami „zapomnianych bohaterów”. Dwójka ze wspomnianych na początku postaci czekała na nie ponad 1200 dni, ale żadna z nich nie zbliża się do czasu, jaki przyszło czekać Skarnerowi.

Co jest nie tak z Skarnerem?

Ma on aktualnie zaledwie 4 skórki, a ostatnią, którą otrzymał 26 kwietnia 2015 roku, była Guardian of the Sands Skarner (wydana razem z Rammusem i Xerathem).

ZOBACZ – Skarner z LoLa nie potrzebuje skina, tylko reworku? Wiele osób zgadza się z mainem tego bohatera

Skarner jest uważany za jednego z „zapomnianych”, jeśli chodzi o bohaterów League of Legends, jednak od innych różni go kilka elementów. Poza brakiem nowej zawartości Riot nie wykazuje względem niego większego zainteresowania również w innych aspektach gry.

Jakiś czas temu pojawił się wpis mówiący o jego reworku, na który zdecydowanie zasługuje. Twórcy nie brali go pod uwagę podczas ankiety, która miała miejsce w ubiegłym roku, dotyczącej kolejnych reworkowanych postaci. Mimo wszystko jest on naprawdę ciekawym przypadkiem, a odbiorców skina byłoby zdecydowanie mniej nawet w porównaniu do innych mniej popularnych bohaterów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends