w

Miniatury i tytuły filmów LoLa, które pojawią się wraz ze startem sezonu 2023. O czym będą mówili twórcy?

Co wiadomo o filmikach, które Riot opublikuje wraz ze startem sezonu 2023?


Co roku do League of Legends trafia kolejny sezon, na który Riot zazwyczaj ma kolejne plany. Do gry regularnie wprowadzane są zmiany, a przedsezonowe aktualizacje zawierają ich więcej, zawierając nowości, które często zmieniają to, jak wygląda rozgrywka. Po tym, jak sytuacja się nieco ustabilizuje, startuje kolejny sezon, a twórcy mają chwilę, aby podzielić się z fanami planami na najbliższy czas. Jakie filmiki pojawią się na oficjalnym kanale League of Legends już za kilka dni?

Czego dowiedzą się gracze?

Co roku wraz z początkiem sezonu pojawia się kilka filmików, w których twórcy omawiają plany na poszczególne elementy rozgrywki oraz przyglądają się temu, w jakim stanie aktualnie są.

Riot omówi między innymi aktualizacje bohaterów, poprawki, które mają wpływ na eliminowanie toksyczności, stan gry czy stan sceny e-sportowej.

Poniżej można znaleźć kompletną listę tytułów oraz ich miniaturek filmików, które wkrótce będzie można obejrzeć.

  • LoL Pls Season 2023
  • Marquee
  • Midscope Updates
  • Player Behavior
  • State of eSports
  • State of the Game

Warto zwrócić uwagę na to, że w przeciwieństwie do filmików z ubiegłego roku nie ma tu jednego poświęconego skórkom i wydarzeniom. Nowością natomiast jest ten dotyczący zachowania graczy.

Gracze będą mogli dowiedzieć się wszystkiego już wkrótce, kiedy wystartuje nadchodzący sezon. Jego rozpoczęcie przewidziane jest na 10 stycznia (Kiedy wystartuje sezon 2023 w LoL? Już niedługo pojawi się nowy cinematic z League of Legends).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends