w

Nowe umiejętności zreworkowanego Aurelion Sola w LoLu. Ogromne podrzucenia, przyciągnięcia i nie tylko

Riot Games

Aurelion Sol zaopatrzony w CC-ki spustoszy LoLa? Przeciek jego zreworkowanych umiejętności.


Aurelion Sol jest uważany za jednego z najbardziej nieudanych bohaterów w LoLu. Chociaż w lore ma ogromny potencjał, to twórcy, w opinii graczy, zmarnowali to w grze. Z tego powodu zdecydowali się na rework.

Właśnie do internetu trafiło nagranie ukazujące działanie wszystkich umiejętności. Okazuje się, że będzie miał sporo kontroli tłumu i ciekawie wyglądające skille. Zrezygnowano natomiast z otaczających go gwiazd.

Nowe umiejętności Aurelion Sola

Gwiezdny Smok traktowany był przez społeczność ligi bardziej jako mem niż prawdziwy bohater. Chociaż były wyjątki faktycznie go mainujące i robiące w grze istny kosmos, to jednak większość opinii była o postaci negatywna. Ma się to zmienić po zaplanowanym na początek 2023 roku jego reworku.

Zbliżającą się datę premiery nie tak trudno wyczuć, teraz światło dzienne ujrzały umiejętności, które serio robią wrażenie. Riot zmienił sposób działania wszystkich umiejętności, całkowicie je przerabiając. Oto jak się prezentują:

Gracze w komentarzach najbardziej chwalą majestatyczność superumiejętności. Inni zastanawiają się, jak będzie to zbalansowane w grze i co dokładnie będzie robić rozszerzająca się po praktycznie całej mapie galaktyka. Pewne jest natomiast to, że zyska on teraz wielu fanów. Pytanie na jak długo.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends