w

Na jakich liniach będzie grywalny Dr Mundo po reworku? Riot odpowiada graczom LoLa

Na jakiej pozycji zobaczymy Dr Mundo po reworku?

Reklama

Rework Dr Mundo w całej okazałości zaprezentowany został dopiero kilkadziesiąt godzin temu (Opis i prezentacja nowych umiejętności Mundo po reworku), a gracze League of Legends już testują bohatera na każdej linii i pod każdy build. Ponadto społeczność zdążyła już znaleźć dość ciekawy problem z animacją bohatera (Gracze śmieją się z animacji Dr Mundo w LoLu i uważają, że należy szybko to zmienić).

Niektórzy zastanawiają się jednak, na jakiej linii najlepiej będzie sprawdzał się Dr Mundo po aktualizacji. Wątpliwości graczy postanowiła rozwiać jedna z osób współpracujących z Riotem.

Pozycja Dr Mundo

Grany najczęściej na górnej linii stary już bohater League of Legends – Dr Mundo otrzymał reworka. Nowa jego wersja została już wprowadzone na serwery PBE, a już w środę 9 czerwca znajdzie się na tych oficjalnych.

Według wielu członków społeczności LoLa teraz wygląda o wiele lepiej i dodatkowo jest również ciekawszy. W związku z tym gracze tłumnie ruszyli na serwer testowy, aby spróbować swoich sił na starym, ale nowym championie.

Reklama

Nie każdy jednak wie dokładnie, gdzie nim grać i czy Riot nie chce przypadkiem przydzielić go do innej linii. Wątpliwości rozwiał współpracujący z deweloperem Spideraxe.

Dla każdego, kto jest ciekawy linii Mundo, powinien być zarówno toplanerem, jak i dżunglerem, ale głównie toplanerem. Niedawno zauważyli (projektanci), że wciąż jest wielu graczy Mundo w lesie i chcą to wspierać, ale jego główną rolą będzie zawsze top.

Czy to, że jest głównie toplanerem, oznacza, że będzie gorszym leśnikiem niż postacie stworzone stricte pod tę rolę? Na ten moment ciężko jest powiedzieć, ale użytkownicy Reddita już rozpoczęli testy i okazuje się, że jego prędkość czyszczenia obozów jest naprawdę przyzwoita.

Jego clear wynosi około 3 minut i 15 sekund, co nie jest tak szybkie, jak starsza wersja, ale w zupełności wystarczy, jak na tanka w dżungli. Czyszczenie wymaga jednak pewnych umiejętności, więc na początek polecamy obejrzeć poradnik.

Pamiętajmy jednak, że jest to tylko serwer testowy. Dr Mundo przed opuszczeniem PBE może jeszcze otrzymać wiele drobnych zmian.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends