w

Na opakowaniach McDonalds pojawi się między innymi Faker i inni popularni gracze LoLa

Faker / Mc Donald's

League of Legends podejmuje się współpracy z McDonaldem.


Jedna z największych na świecie restauracji serwujących fast foody łączy siły z najbardziej rozpoznawalną grą MOBA. Ekskluzywna współpraca obejmie koreańską ligę LCK.

Dzięki niej na opakowaniach w sieci restauracji McDonald pojawią się gwiazdy, takie jak Faker i nie tylko.

McDonald x League of Legends

Amerykańska sieć serwująca fast foody znana jest ze współpracy ze znanymi markami, których zabawki pojawią się między innymi w zestawach dla dzieci – Happy Mealach. Tym razem jednak będzie to coś innego, a gracze League of Legends w Korei będą mogli zebrać ekskluzywne przedmioty kolekcjonerskie, które dołączone będą do zamówienia.

Promocja obejmie między innymi stworzenie specjalnych pudełek z motywem LCK, menu i najbardziej ekskluzywne – limitowanej edycji karty kolekcjonerskie. Znajdują się na nich takie gwiazdy, jak Lee „Faker” Sang-hyeok, Kim „Canyon” Geon-bu i Jeong „Chovy” Ji-hoon.

ZOBACZ – Trinity Force z LoLa dostanie zupełnie nową zdolność mityczną. Jak bardzo zmieni się przedmiot?

Oferta jest jednak ograniczona czasowo, więc fani chcący zgarnąć pamiątki z pewnością będą tłumnie odwiedzać restauracje.

Na ten moment nie jest przewidziana ona również w innych regionach, więc na ten moment graczom zarówno z Europy, jak i Stanów Zjednoczonych pozostaje mieć tylko nadzieję, że na podobną współpracę przystanie również LEC oraz LCS.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends