w

Na serwerach testowych League of Legends można już usłyszeć kilka kwestii dialogowych nowej postaci

Jak brzmi najnowszy champion z League of Legends?


Mimo że nadchodząca postać została zapowiedziana już jakiś czas temu, twórcy nie opublikowali zbyt dużej ilości informacji na jej temat. Tak naprawdę większość tego, co wiadomo o Bel’Veth, gracze mogą zawdzięczać leakerom, którzy nie tylko początkowo odkryli imię nadchodzącego championa, ale również opublikowali jej prawdopodobny zestaw umiejętności (Skille Bel’Veth. Przeciek ujawnia prawdopodobne umiejętności nowej postaci do LoLa).

Wczoraj natomiast ujawnione zostały teasery bohaterki, w których zobaczyć można dwójkę znanych bohaterów z Pustki – Malzahara oraz Vel’Koza. Okazuje się, że wraz z ujawnieniem krótkich filmików, na serwerach testowych pojawiło się kilka kwestii dialogowych nowej bohaterki.

Teksty Bel’Veth

Bel’Veth najprawdopodobniej już wkrótce ujrzy światło dzienne. Riot podzielił się już teaserami bohaterki, a na serwerach PBE przy spełnieniu określonych warunków słychać nową postać.

Kiedy postacie z Pustki, jak na przykład Kassadin czy Kai’Sa, odradzają się lub powalają wrogów, w grze można usłyszeć głos nowej bohaterki, która odnosi się do ich roli w tym wymiarze. Z krótkich wypowiedzi można wywnioskować, z którymi postaciami Bel’Veth będzie miała dobre, a z którymi gorsze relacje.

Wszystkie interakcje można znaleźć na kanale SkinSpotlights.

W dialogach można usłyszeć między innymi zwroty do Kassadina, Kai’Sy czy Malzahara. Bohaterka najprawdopodobniej nie będzie w przyjaznej relacji z Vel’Kozem, którego, jak można dowiedzieć się z kwestii wypowiadanej do Kai’Sy, postrzega jako zagrożenie.

Społeczność League of Legends cieszy się, że Riot wraca do tego typu zapowiedzi. Te, według wielu, są naprawdę klimatyczne i sprawiają, że fani są jeszcze bardziej zainteresowani nową postacią i jej powiązaniami z resztą uniwersum.