w

Przecieki wyglądu i gameplay’u nowej darkinki w LoLu. Okazuje się, że będzie OP psem

Riot Games

Kolejne przecieki nowej postaci w League of Legends. Tym razem chodzi o darkinkę.


Nie minął tydzień, a z League of Legends wyciekły kolejne rzeczy dotyczące nadchodzących postaci. Ostatnio był to ognisty healer, a tym razem mowa o długo zapowiadanej reprezentantce rasy darkinów.

Przecieki pokazują nie tylko przybliżony wygląd, ale również sugerują, jak będą działać jej umiejętności. Według nich Riot chce wprowadzić egzekucje na podstawowych skillach i nie tylko.

Darkinka w 2023

Riot Games od kilku miesięcy zapowiadało nowego darkina płci żeńskiej oraz postać niehumanoidalną. Na początku wydana miała zostać pod koniec tego roku, ale premiera została przesunięta. Teraz wiadomo, że ujrzy światło dzienne po „ognistym healerze”, który powinien na oficjalne serwery trafić już w pierwszym kwartale 2023 roku.

Co wiadomo o nowej darkince? Informacji jest sporo, ale warto pamiętać, że są to tylko przecieki i mogą się nie potwierdzić. Nawet jeżeli pochodzą od sprawdzonej osoby. Na początku warto zacząć od wyglądu. BigBadBear przekazuje, że według wycieku informacji ma być to pies i potwierdzenia znajduje w filmach od Riotu, w których twórcy nawiązują do szczekania i rzucania kości.

Na podstawie przecieków udało się zwizualizować kilka prawdopodobnych wersji. Niektóre z nich są naprawdę ciekawe – jak np. ostrze ukryte w głowie.

W tworzeniu bohatera przypominającego psa pojawiły się problemy. Nie może ona przypominać innego psowatego, czyli Warwicka. BBB sugeruje, że problemy z jasnością i gameplayem były powodem przesunięcia premiery. Skoro już o rozgrywce mowa, zdradził on też informacje dotyczące umiejętności. Twierdzi, że chociaż to podejrzane, skille mogą zawierać:

  • egzekucję bazującą na utraconym HP i to na podstawowej umiejętności,
  • umiejętność ignorującą odporności.

Jakie ma mieć przeznaczenie? Ma być AD Assassinem ze środkowej alei z małym skalowaniem się pod AP (podobnie do Varusa), ale z lepiej sprawdzająca się formą AD, choć to pewnie będzie zależeć od mety i zmian wprowadzonych przez Riot już po premierze.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends