w

Nagrody za 5 poziom honoru w League of Legends nie są satysfakcjonujące?

Riot Games

Nagrody dla najbardziej honorowych graczy, to zmarnowana okazja, a zdobycie ich nie daje satysfakcji?


Gracze skarżą się na słabe nagrody, które powtarzają się i ograniczają do dwóch skórek lub barw do nich, kilku emotek i totemów wizji. Społeczność proponuje lepsze i znacznie ciekawsze rozwiązanie, które mogłoby zmotywować innych do kultury na czacie i odebrania nagród pod koniec sezonu.

Nagrody za piąty poziom honoru

Jeżeli chcemy ukończyć sezon z najwyższym możliwym poziomem honoru, powinniśmy uzbroić się w cierpliwość i rozegrać dużą ilość gier. Co na nas czeka w ramach nagrody? Pomijając kule, które otrzymamy za każdy ze stopni, klucze i kapsuły, pod koniec sezonu dostaniemy skórki do wardów i emotki. Natomiast skin do Twitcha i Warwicka razem z chromami możemy odblokować zaraz po wbiciu najwyższego poziomu honoru.

Nowe barwy nie satysfakcjonują graczy, według nich lepszym pomysłem byłoby nagrodzenie dobrze zachowujących się przywoływaczy specjalną i legendarną zawartością jak Lux Kosmosu, czy Star Guardian Urgot.

ZOBACZ – Riot odpowiada, co z zapowiedzianymi pakietami lektorów w League of Legends

Czy kiekykolwiek spotkałeś gracza, który mówił, że jest miły ponieważ chce zdobyć skórkę do Twitcha lub Warwicka? Z drugiej strony wyobraź sobie sytuację w której ktoś jest miły ponieważ chce zdobyć fajną skórkę, jak High Noon Lucian lub Astronaut Bard.

Inny z użytkowników zaproponował wprowadzenie całkowicie oddzielnej linii skinów, gdzie raz w roku pod koniec sezonu wszyscy, którym udało się zdobyć najwyższy poziom honoru, otrzymają jedną taką skórkę. Oczywiście bohater będzie zmieniał się tak, jak w serii Victorious.

Społeczności takie rozwiązanie wydaje się o wiele lepsze niż zdobywanie barw do mało wyróżniającego i ciekawego Twitcha i Warwicka.

Czy Riot coś z tym zrobi? W tym sezonie raczej jest to niemożliwe, na PBE możemy zobaczyć kolejne barwy, a firma z tego projektu już się raczej nie wycofa. Zaprojektowanie całkowicie innej skórki to kilka miesięcy prac, więc być może, jeżeli deweloper postanowi posłuchać się graczy (tak, jak miało to miejsce z nagrodami w postaci wardów), otrzymamy pierwszego skina z serii dopiero pod koniec sezonu 11.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends