w

Najbardziej denerwujące połączenie umiejętności w LoLu? Jest na to szansa

Jeden z graczy pokazał naprawdę denerwujące połączenie umiejętności w trybie Ultimate Spellbook.


Ultimate Spellbook to jeden z najnowszych trybów w League of Legends. Co prawda od jego wprowadzenia minęło już trochę czasu, ale do dziś gracze nie przetestowali wszystkich możliwości, które oferują nowe zasady rozgrywki.

Te są dość proste, ponieważ w dużym skrócie oferują możliwość używania umiejętności dwóch różnych bohaterów – tego, którym aktualnie się gra oraz ulta innego chamapiona (superumiejętność wybiera się z puli na początku rozgrywki).

Jak łatwo się domyślić, takie połączenia oferują wiele interesujących combo – zarówno pod względem siły w walce, jak i efektownych zagrań.

Gracze League of Legends lubią nagrywać ciekawsze połączenia umiejętności, by potem chwalić się nimi w internecie. Tym razem jeden z nich doświadczył naprawdę silnego połączenia, którego nazwał “najbardziej niesprawiedliwym combo, jakie do tej pory widziałem”. Co dokładnie się stało?

Najbardziej niesprawiedliwe combo na Ultimate Spellbook?

W przeszłości pojawiło się sporo zabawnych filmików, które przedstawiały naprawdę szalone akcje z trybu Ultimate Spellbook. Najpopularniejsze zestawienia umiejętności polecały na połączeniu ulta Skarnera z R innego bohatera, np. Akshan porywacz w League of Legends. Zabawna akcja jednego z graczy.

Tym razem gracz przetestował inne połączenie, a dokładniej ultimate Kayna z superumiejętnością Fiddlesticksa. Jego zdaniem, było to jedno z najbardziej niesprawiedliwych połączeń, jakie kiedykolwiek widział na tym trybie. Jak to wygląda w praktyce?

Jak widać, wspomniane połączenie wygląda bardzo efektownie. Autor filmu żartował, że przeciwna Ashe zasługiwała na tak złe potraktowanie, ponieważ grała pod Liandry’s Anguish.

Po tym filmie zapewne wielu fanów Ultimate Spellbook zechce spróbować takiego połączenia, jeśli zdarzy im się zagrać Kaynem lub Fiddlesticksem.

Warto wspomnieć, że najnowsza wersja trybu będzie nieco przerobiona względem poprzedniej. O tym, co dokładnie się zmieni, można przeczytać tutaj: Ultimate Spellbook powraca do LoLa w nieco odmienionej formie. Nowe ulty i większy ich wybór.