w

Najbardziej pechowy początek gry w historii LoLa? Trudno sobie wyobrazić, by mogło być gorzej

Jeden z graczy opublikował filmik, który pokazuje skrajnie pechową grę w jungli.


Czasem w League of Legends bywa tak, że wszystko idzie nie po myśli gracza. Zdarzają się mecze, w których faza liniowa pójdzie słabo, przeciwnik przejmie wszystkie smoki, a potem jeszcze ukradnie barona. Jednak pechowe gry to tak naprawdę nic w porównaniu z tym, co przedstawił jeden z graczy LoLa na krótkim filmiku.

Niesamowicie pechowy mecz

Użytkownik o nicku H4SK1 podzielił się ze społecznością krótkim filmikiem, który przedstawia początek jednej z gier.

Wszystko wydaje się zwyczajne, ale już po paru sekundach widać, że Lux próbuje ukraść Blue Buffa czerwonej drużynie. Jak się okazuje – udaje jej się to. Jednak to nie wszystko. Po chwili bohaterka kradnie także Grompa. Poszkodowany Olaf chwilę potem traci życie.

Gdy się odradza, nie poddaje się jednak i próbuje dalej. Niestety jest tylko gorzej.

Video

Jak widać po powyższym filmiku – zdarza się, że mecz w League of Legends jest skrajnie pechowy. Część graczy na miejscu Olafa zapewne poddałaby się i po pierwszej śmierci wyszłaby z rozgrywki. Bohater filmiku najwidoczniej wierzył, że wszystko nie jest jeszcze stracone, jednak pech nie chciał go opuścić.

Jeden z komentujących napisał:

Smuci mnie to głównie dlatego, że pamiętam kilka meczów, podczas których byłem takim Olafem. Czasem czujesz się tak, jakby wszystko było przeciwko tobie. I w zasadzie faktycznie tak jest.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends