w

Najmniej lubiany przedmiot strzelców w LoLu dostanie rework. Teraz z kolei będzie OP?

Riot Games

Strzelcy nie do końca lubią ten przedmiot, ale może stać się metą już niedługo.


Meta na przedmioty w League of Legends jest ciekawa i zmienia się często z aktualizacji na aktualizację. Jednak jeżeli chodzi o Navori Quickblade, to zwykła zmiana cyferek nic tutaj nie da. Item po prostu jest słaby.

Doskonale wiedzą to także twórcy i postanowili oni nieco go zreworkować w przedsezonie 2023, który na oficjalnych serwerach pojawi się pod koniec tego roku. Jest więc szansa, że będzie naprawdę dobry i polubią go ADC.

Rework Navori Quickblade

Riot Phlox aktualnie jest jednym z tych Rioterów, którzy zajmują się zapowiedzianą jakiś czas temu przeróbką itemów. Nie jest to proste zadanie, ale wiadomo już, jak będzie wyglądać kilka z nich. Teraz udostępniono kolejny i jest to Navori Quickblade, którego raczej fani nie kojarzą zbyt dobrze lub nawet nie wiedzą, że istnieje.

Trudno się temu dziwić, skoro to drugi najrzadziej wybierany przedmiot w grze i jego PickRate, to zaledwie 0,2%.

Chociaż podstawowe statystyki itemu się nie zmieniają, postanowiono dodać mu potężną umiejętność bierną. Impermanence daje do 20% dodatkowych obrażeń w zależności od szansy na uderzenie krytyczne.

Może stać się świetnym dopełnieniem buildów bazujących na krycie. Dodatkowo sam twórca podkreśla, że nie jest to jeszcze finałowa wersja i będzie działać na wszystkie ataki, a nie tylko te krytujące.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends