w

Riot odpowiada na błąd z niewidzialnym „Q” w nowym skinie Talona – Withered Rose

Reklama

Gracze zauważyli, że najnowszy skin Talona ma zbugowaną jedną z umiejętności.

Reklama


Skórki Withered Rose i Crystal Rose to nowa linia skinów, które trafiły do gry w tym roku. Jedną wersję róży otrzymali Talon i Syndra, drugą – Zyra i Swain. Skórki zostały przyjęte dość ciepło, szczególnie przez motyw, który bardzo spodobał się graczom (jeszcze przed oficjalnym pojawieniem się skinów w kliencie masa osób stworzyła ich fanarty i cosplaye).

Niedługo po wyjściu skinów na serwery okazało się, że jeden z nich jest zbugowany. Chodzi o Withered Rose Talona, którego W nie wyświetla się tak, jak powinno.

Błąd skina Withered Rose Talona

Gracze zgłosili błąd ze skórką. Okazuje się, że umiejętność bohatera – Rozpruwanie (W) jest w połowie niewidzialne. Rzucone ostrza nie wracają do postaci, tylko po prostu znikają z mapy. Sytuację można zaobserwować na poniższym filmiku:

Video

ZOBACZ – Nowe efekty wizualne umiejętności Hecarima już niedługo trafią do LoLa. Jak wyglądają?

Na zgłoszenie błędu szybko zareagowano. W wątku, który opisywał problem, udzielił się Riot dKiWiKiD.

To była skórka, nad którą pracował mój zespół. Tak, takie zachowanie umiejętności zdecydowanie nie było zaplanowane. Naprawiliśmy to już wewnętrznie i poprawki powinny trafić do graczy w tym tygodniu.

Przepraszamy za kłopoty i dziękujemy za zgłoszenie!

Deweloperzy na szczęście bardzo szybko zauważyli ten temat i dzięki temu w szybkim tempie mogli zareagować w celu naprawy tej niemałej usterki. Można się spodziewać, że skóra już na dniach zostanie poprawiona na serwerach live, a bug nie będzie już nikomu doskwierać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends