w

Nowe efekty wizualne umiejętności Hecarima już niedługo trafią do LoLa. Jak wyglądają?

RIot Games

Nowy wygląd umiejętności Hecarima z League of Legends.


Co jakiś czas Riot Games wydaje pełne reworki przestarzałych postaci lub w niewielkim stopniu, zazwyczaj bez dużych zapowiedzi, odświeża wygląd ich umiejętności.

Tym razem padło na Cień Wojny, którego nowe efekty wizualne powinny pojawić się wkrótce na PBE, a później na oficjalnych serwerach. Jak prezentuje się odświeżony wygląd jego umiejętności?

VFX Hecarima

Upiorny koń wydany został prawie 9 lat temu, a mianowicie 18 kwietnia 2012 roku. W związku z tym ciężko jest się dziwić, że jego wygląd jest już zwyczajnie przestarzały i nie pasuje do nowych postaci. Pracą nad aktualizacją zajął się między innymi artysta od efektów wizualnych – Jason Chisolm. Swoim projektem postanowił pochwalić się na Twitterze.

ZOBACZ – Jankos został zbanowany na Twitchu. To jego pierwszy ban w historii

Razem z podstawową wersją zostały zaktualizowane również skórki. Dodano także odciski kopyt, poprawiono animację ogona i wzmocniono tematyczne elementy skina Elderwood oraz pozostałych.

Zmiany już niedługo powinny pojawić się na PBE, a za kilka tygodni na oficjalnych serwerach. Według przepuszczeń będzie to patch 11.5, który wypuszczony zostanie w środę 3 marca, ale nie jest to potwierdzona informacja.