Najnowsze zmiany Kog’Mawa z League of Legends są na swój sposób wyjątkowe. Dlaczego?

League of Legends

Reklama

Wydawane przez Riot wzmocnienia Kog’Mawa zmieniają zdolność, która była nieruszana od jego debiutu.

Reklama


Kog’Maw trafił do League of Legends w 2010 roku. Jego zestaw umiejętności wygląda dzisiaj praktycznie tak samo, jak w momencie jego premiery jednak nie stanowi to dla niego problemu, co pokazują statystyki. Champion radzi sobie całkiem nieźle, zwyciężając ponad 52,5% gier, w których jest wybierany.

Riot przyjrzał się mu w ostatniej aktualizacji i uznał, że nie jest jeszcze zadowolony z sytuacji Kog’Mawa, więc wydał naprawdę drobne wzmocnienia. Są one jednak na swój sposób wyjątkowe. Dlaczego?

Interesujące poprawki Kog’Mawa

Buffy Kog’Mawa, które zostały zapowiedziane na aktualizację 13.8, która ma pojawić się na serwerach live już 19 kwietnia, zawierają poprawkę jego zdolności pasywnej – Icathian Surprise. Okazuje się, że jest to pierwsza zmiana tego skilla, która wpływa na jego siłę. Dotychczas były to zmiany, które dotykały wyłącznie efektów wizualnych lub dźwiękowych lub poprawki błędów.

Reklama

W patchu 13.8 Kog’Maw będzie zadawał nieco więcej obrażeń ze swojej zdolności pasywnej. Damage został podbity z 125-550 do 140-650.

Przy regularnie wydawanych do League of Legends aktualizacjach znalezienie skilla, który nie był zmieniany od prawie 13 lat, jest naprawdę ciekawym spostrzeżeniem. Mimo to zdolność championa nie ma znaczącego wpływu na jego siłę, a Riot balansował Kog’Mawa przyglądając się innym skillom.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej