w

Następna aktualizacja TFT pojawi się dopiero wraz z patchem 10.7

Kolejne zmiany w TFT i nadejście mechaniki galaktyk.


Wraz z nadejściem Teamfight Tactics: Galaktyki w patchu 10.6 miejsce miało naprawdę sporo zmian. Nie tylko tych powiązanych z nowymi ścieżkami i postaciami, ale też tych dotyczących podstawowych elementów gry. Jeden z twórców zdradza, czego mogą spodziewać się gracze w kolejnej aktualizacji i kiedy będzie miała ona miejsce.

Kolejne fundamentalne zmiany w trybie gry

Wypowiedź Riotera odpowiada na pytania dotyczące balansu oraz informuje o tym, co twórcy chcą osiągnąć. Mówi również o tym, kiedy gracze mogą spodziewać się aktualizacji.

TFT – W tym tygodniu nie będzie patcha z oznaczeniem B. Następna aktualizacja będzie miała miejsce 1 kwietnia w patchu 10.7.

Rozumiemy sytuację postaci o koszcie 5 i kompozycji Rebel. Obserwujemy zdrowe dla mety przejścia na wszystkich poziomach rozgrywki i to, jak inne kompozycje również zaczynają sobie radzić. Chcielibyśmy dać tej aktualizacji szansę na sprawdzenie się.

W związku z tym jutro (24 marca) zobaczycie szereg zmian, które nadejdą na PBE. Dostaliśmy naprawdę sporo informacji zwrotnych i danych z pierwszego tygodnia i mamy nadzieję na polepszenie aktualnego stanu gry.

Będziemy również przyglądać się zmianom takim jak obrażenia zadawane w gracza, złoto i serie.

ZOBACZ – Riot zbyt mocno skupia się na TFT zapominając o zwykłym LoLu?

Jak dotąd aktualizacja spotkała się z dobrym odbiorem. Niektórzy uważają, że poprawki dla wspomnianej kompozycji nie są wcale konieczne, co może być dowodem na słowa Riotera. Meta stabilizuje się, a gracze odkrywają kolejne kompozycje i najlepsze sposoby ich łączenia.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends