w

Ciekawostki ze splash arta Pajama Guardian Urgota – Ezreal otrzyma statuetkę?

Najnowsza skórka Urgota zaskoczyła wszystkich. Czy to nie koniec primaaprilisowych niespodzianek?


Niespodzianka, jaką przygotował Riot, zdecydowanie się udała. Po wypuszczeniu splash artów dwóch skórek na 1 kwietnia – Pengu Cosplay Tristany i Furyhorn Cosplay Veigara – gracze zaczęli zastanawiać się, kim jest tajemnicza postać na dole grafiki. Obstawiano wielu bohaterów, choć najwięcej głosów zbierał Braum i Sett (zobacz: Sekretna skórka na Prima Aprilis 2020 w LoLu ukryta na nowym Splash Arcie?). Wtedy nikt nawet nie zakładał, że może być to Urgot z sympatyczną ludzką twarzą.

Riot pokazał, że rzeczywiście – na splash arcie Yordli była sekretna skórka na Prima Aprilis 2020, jednak to, co przygotowali twórcy, przeszło oczekiwania społeczności.

Czy splash art najnowszej skórko do Urgota jest kolejną zapowiedzią?

Splash art najnowszej skórki do Urgota z okazji Prima Aprilis 2020 – Pajama Guardian Cosplay Urgot – poza bohaterem przebranym w urocze ubranie widzimy też Veigara i Tristanę zaglądających przez okno (ubranych w swoje nowe stroje), ale również kącik poświęcony Star Guardian Ezrealowi, którego Urgot jest wielkim fanem.

Z resztą uwielbienie Urgota jest tak duże, że spróbował zrobić cosplay swojego idola (teraz już wiadomo, że futerko przy głowie bohatera to nie odwołanie do Setta, ale do Pajama Guardian Ezreala.

Urgot ma w swojej kolekcji m.in. plakat z Ezrealem, ale także jego figurki. Dla wielu graczy taka zapowiedź jest jednoznaczna – Riot wprowadzi nowe figurki Star Guardian w swoim sklepie.

ZOBACZ – Jak nerfy przedmiotów przeznaczonych dla supporta wpłynęły na pojawianie się tej roli na topie?

Nie jest to oczywiście potwierdzone, ale fani kolekcjonowania gadżetów z gry już nie mogą się doczekać. Riot umie zaskakiwać, co udowodnił choćby przy ujawnieniu opisywanego splasha, więc nie można w pełni obstawić, co jeszcze przygotował dla fanów. Być może w najnowszej edycji gadżetów w sklepie Riotu pojawi się cała seria figurek, nowe przedmioty kolekcjonerskie z motywem Star Guardian albo nawet pluszowy Pajama Guardian Cosplay Urgot.

ZOBACZ – LoL 10.7 – Kto dostanie buffa, a kto nerfa w następnym patchu League of Legends?

Pomijając temat figurek i gadżetów, można wspomnieć też o jeszcze jednej ciekawostce ze splasha bohatera. Fani zauważyli, że w oknie za Urgotem widać coś zastanawiającego:

Czyżby zapowiedź kolejnych skórek Star Guardian? Wszystko jest możliwe. Szczególnie że seria Czarodziejek Gwiazd cieszy się ogromną popularnością wśród społeczności i Riot na pewno z niej nie zrezygnuje.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends