w

Następny bohater LoLa ma być stylowy? Ile postaci zostanie jeszcze wydanych w tym roku?

Riot Games

Jaki będzie nowy strzelec i ilu bohaterów możemy się spodziewać w tym roku?


Kilka dni temu na oficjalne serwery została wprowadzona Lillia, a dwa dni temu poznaliśmy umiejętności testowanego właśnie na PBE zamaskowanego assasina, który okazał się bratem Yasuo. Pomimo tego, iż nowych bohaterów w te wakacje graczom nie brakuje, Riot Games zdradza informacje na temat przyszłego strzelca. Jaki on będzie?

Nowy strzelec i przyszłe postacie

Pierwszym tegorocznym bohaterem w League of Legends został Sett, którego premiera odbyła się 14 stycznia. Na następną postać przyszło graczom czekać ponad pół roku, aż do premiery Lilli 22 lipca, a już 6 sierpnia na oficjalnych serwerach zobaczymy Yone.

ZOBACZ – Drama z Nitrem w LoLu trwała jeszcze dwa dni. “Patologia, którą trzeba karać”

Teraz gdy nic już nie jest tajemnicą i dokładnie wiemy, co niedługo dostaniemy, społeczność zastanawia się nad kolejnymi nowościami. Jedną z nich ma być strzelec, który według oficjalnych informacji, zostanie wydany jeszcze w tym roku.

Nowy strzelec w pełnym roboczym stroju pojawi się trochę później w tym roku.

Jeden z pracowników Riot Games zdradził użytkownikom Reddita pewną ciekawostkę na temat przyszłego strzelca z dolnej alei. Zapytany o jedną rzecz dotyczącą nadchodzącego ADC odpowiedział, iż ma być on stylowy.

Fani już sugerują kolejnego Jhina, który na ten moment uchodzi za jedną z najbardziej stylowych postaci w League of Legends. Być może będzie to kolejny dżentelmen z pełną klasą oddający strzały w przeciwników.

Według planów Riotu, którymi podzielono się jakiż już czas temu, co roku planują wprowadzić do gry 6 nowych championów. Po jednym na każdą linię w tym dwóch na środek. Na ten moment mamy już Setta na TOPa, Lillię na dżunglę, Yone jako środkowy assasin i zapowiedzianego strzelca. Do całej listy brakuje jeszcze maga i wspierającego.

Wychodzi na to, że w przeciągu najbliższych 5 miesięcy do gry ma trafić 3 bohaterów, których jeszcze nie znamy. Oczywiście pamiętajmy, że plany mogą się zmienić i w tym roku otrzymamy tylko 4 postaci.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends