w

Natychmiastowa solo quadra w League of Legends. Klip, który stał się bardzo popularny

Filmik z ekspresową quadrą w LoLu zdobył ogromną popularność. Co dokładnie stało się w tym meczu?


W internecie często pojawiają się nagrania z League of Legends, które przedstawiają różne szalone akcje – nierzadko ktoś zupełnie sam pokona całą drużynę przeciwną. Bywa, że quadry czy penty są tak szybkie, że trudno za pierwszym razem zauważyć, co dokładnie się wydarzyło.

Praktycznie zawsze tego typu klipy są niesamowicie widowiskowe i po prostu przyjemne do oglądania. Nic więc dziwnego, że prędko zyskują ogromną popularność w społeczności LoLa.

Tak było i tym razem. Co dokładnie się wydarzyło podczas meczu?

Quadra w wykonaniu Setta

Jeden z użytkowników Reddita opublikował krótki filmik, którzy przedstawia akcję w wykonaniu Setta. O tym, że bohater potrafi robić ogromne obrażenia nierzadko pojawiały się osobne artykuły. Bywało, że champion oneshotował wroga dosłownie jednym uderzeniem, co wyglądało dość zabawnie.

Tym razem nie chodzi jednak o ogranie pojedynczego przeciwnika, ale praktycznie całego przeciwnego teamu.

Na nagraniu widać, że 4 osoby z drużyny czerwonej atakują wieżę na dolej alei. Po jej zniszczeniu kierują się w stronę bazy wroga. Bota broni jedynie Sett, który musi zdecydować, czy wbije się w grupę przeciwników, czy odda kolejnego towera. Ostatecznie postanawia wskoczyć we wrogów.

Chwilę potem prawie cała drużyna czerwona jest martwa, a Sett zdobywa natychmiastową quadrę.

Filmik z nagraniem stał się niesamowicie popularny i w zaledwie kilkanaście godzin zdobył prawie 11 tysięcy pozytywnych reakcji i prawie 400 komentarzy. Mimo że obrażenia Setta wynikały w dużej mierze z jego nafeedowania (11 killi przed zdobyciem quadry), to i tak oglądanie, jak bohater solo powala tylu przeciwników jest niesamowicie satysfakcjonujące. Niektórzy komentujący przyznali, że oglądali filmik kilka razy, ponieważ tak mocno się im spodobał.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends