w

Co dalej z reworkiem Skarnera? Jedna z Rioterek rzuca nieco światła na sytuację bohatera z League

Nowe informacje na temat aktualizacji Skarnera – kolejnego w kolejce championa do reworku VGU.


Skarner jest kolejnym bohaterem, który ma otrzymać kompletną aktualizację VGU. Obejmuje ona zarówno wygląd championa, jak i jego zestaw umiejętności. Mimo że o wyborze Skarnera można było dowiedzieć się już lutym ubiegłego roku, fani otrzymali do tej pory stosunkowo niewielką ilość informacji.

Mowa tu głównie o szkicach koncepcyjnych czy przecieku superumiejętności, która była w pewnym momencie testowana przez deweloperów (Przecieki z LoLa ujawniają, jak będzie wyglądał ult Skarnera po reworku).

Skarner i jego aktualizacja

Przed rozpoczęciem się sezonu twórcy podzielili się kolejną porcją grafik koncepcyjnych oraz poinformowali, że bohater dalej jest we wczesnych fazach produkcji. Znacznie więcej można było dowiedzieć się od jednej z Rioterek – Riot Lexical. Napisała, że prace nad Udyrem, które pochłonęły więcej czasu, niż początkowo zakładano, zmusiły zespół do przesunięcia aktualizacji Skarnera.

Prace nad omawianym championem zostały rozpoczęte w sierpniu, ale ze względu na zbyt małą ilość pracowników w zespole i to, że Skarner również jest złożonym championem, a jego tematyka miała zostać kompletnie zmieniona na coś ciekawszego, etap reworku nie jest jeszcze czymś, co mogłoby zostać pokazane graczom.

Ze względu na duży zakres Udyra, VGU zostały przesunięte. Jego update trafił na serwery live w sierpniu i wtedy też rozpoczęliśmy prace nad Skarnerem. Niestety w momencie zakończenia ankiet brakowało nam pracowników (dołączali do nas nowi projektanci, zespół animacji był przebudowywany, a osób od audio i narracji również było mało).

Skarner jest dość skomplikowanym bohaterem do zaktualizowania, ze względu na to, jak wielu bohaterów ma motywy Hextech itp. Ponadto było wiele rzeczy, które nie pasowały nam w Skarnerze. Nie byliśmy zadowoleni z tego, czym aktualnie jest, więc chcieliśmy zrobić coś zupełnie innego, aby sprawić, że Skarner będzie kimś, kogo można pokochać.

Widzieliśmy wiele pomysłów, skillsetów i koncepcji fabuły i wierzymy, że stoimy na czymś naprawdę ekscytującym, ale dopracowanie najnowszego kierunku zajmie nam jeszcze trochę czasu. Nie będę teraz zdradzała zbyt wiele, ponieważ będziemy informować wszystkich na bieżąco na dev blogu, ale Skarner będzie pochodził z innego regionu. Pamiętajcie też, że Lol Pls było kręcone na początku listopada – od tego czasu sporo się działo (w jego zestawie umiejętności)

Niestety straciliśmy też jednego z liderów narracyjnych. W jego miejsce trafił jednak nowy pracownik i przychodzi na ratunek, by pomóc rozplątać mnóstwo sieci, które tworzą zarówno naszego obecnego kryształowego skorpiona, jak i naszego przyszłego zupełnie nowego (i moim zdaniem ulepszonego) Skarnera!

Projektantka podzieliła się naprawdę istotną wiadomością dotyczącą tematyki bohatera. Będzie pochodził z innego regionu, więc opuści Shurimę. Być może twórcy zmienią jego lore i dopasują go do góry Targon, a champion stanie się jednym z aspektów. Mógłby być również małym yordlem-skorpionem lub postacią z Pustki, co jednak jest mało prawdopodobne, ponieważ mógłby zbyt przypominać inną bohaterkę z tego miejsca.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends