w

Nawet Riot ma dość tego komunikatu w LoLu i śmieje się z niego na oficjalnym profilu

Riot Games

Klient LoLa powtarza jeden komunikat, którego mają już dość nawet twórcy.


To, że wyzwania są już dostępne w League of Legends, wie już zapewne każdy i raczej nie trzeba już ich opisywać. Z jakiegoś powodu komunikat informujący o nich wciąż pojawia się w kliencie.

Trudno jest więc się dziwić, że gracze powoli mają już go dość i proszą Riot o jego wyłączenie. Temat podłapali nawet twórcy i postanowili zażartować z tego na niemieckim profilu League of Legends DE.

Wyzwania już dostępne

Na początku maja tego roku Riot Games postanowiło wprowadzić do League of Legends wyzwania. Od tego czasu minęło już jednak kilka dobrych tygodni, a gracze wchodzący do gry wciąż dostają informacje o tym “nowym dodatku”. Uwagę na ten problem i irytujący pomarańczowy komunikat zwracają już od jakiegoś czasu zarówno gracze, jak i duży twórcy.

Teraz o krok dalej poszły osoby zarządzające oficjalnym profilem League of Legends w Niemczech. Oni również postanowili wrzucić wyżej pokazany komunikat na Twittera, dodając do opisu trzy duże czerwone wykrzykniki, aby gracze na pewno wiedzieli, że wyzwania już są dostępne.

Ten niewinny żart szybko został podłapany przez komentujących, którzy postanowili w odpowiedzi wrzucić kilka memów.

Jak widać, z niektórych wpadek śmieją się nawet sami twórcy. Nie zmienia to jednak sytuacji, że gracze wciąż często muszą przeklikiwać okienko po włączeniu klienta. Być może problem ten zostanie naprawiony w przyszłej aktualizacji zapowiedzianej już na ten czwartek.