Nexus Blitz i Twój Sklep powracają do League of Legends. Co trzeba wiedzieć o poczynionych zmianach?

League of Legends

Reklama

Powrót Nexus Blitz i grudniowy Twój Sklep.

Reklama


W grudniu, w jednej z ostatnich aktualizacji oznaczonych numerami od 10.01 do 10.25, wprowadzony zostanie zarówno dodatkowy rozrywkowy tryb, jak i indywidualny sklep, w którym gracze dostaną możliwość zakupu skórek w promocyjnej cenie.

W związku z dużymi przeróbkami w przedsezonie Nexus Blitz również powróci w nieco odmienionej formie. Oprócz dostosowania go do nowych przedmiotów zmianie ulegnie również mapa.

Nexus Blitz i Twój Sklep

Riot Games właśnie wypuściło kolejny cykl testów patch 10.25 na serwerze PBE. Znajdziemy w nim między innymi grudniowy Twój Sklep oraz przystosowany do przedsezonu i ulepszony Nexus Blitz. Deweloper poinformował społeczność, że zmieniona została mapa i rozgrywka, jak i usunięto kilka przestarzałych elementów.

Reklama
  • Mapa The Temple of Lily and Lotus została uzupełniona i pokryta nowymi elementami. Teraz obie strony będą łatwiejsze do odróżniania. Nowe Małe Legendy, jako sklepikarze.
  • Deadmatch URF zapewnia teraz przyśpieszenie umiejętności i przedmiotów, zamiast skrócenia czasu odnowienia.
  • Usunięcie starych przedmiotów. Zbyt duża ilość itemów wprowadziła chaos i te specyficzne dla trybu musiały zostać tymczasowo usunięte. Wyjątkiem jest Złota Szpatułka.
  • Nowa wyspa na dolnej linii nazwana „Scuttle Island”. Ma ona zmienić schemat rozgrywki, który wypracowali gracze podczas ostatniej edycji NB.
  • Kilka zmian w zachowaniu Jungle Guardian.

ZOBACZ – Nowy wygląd czatu w League of Legends nie podoba się graczom. Riot poprawi go w następnej aktualizacji

Zarówno Nexus Blitz, jak i Twój Sklep powinny trafić na oficjalne serwery już w aktualizacji 10.25, która zaplanowana jest na 9 grudnia 2020 roku.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej