w

Niesamowite wykorzystanie mechaniki w LoLu do ucieczki, której nikt nie zauważył na transmisji LEC

Pokaz umiejętności gracza Rogue podczas playoffów LEC.


Regionalne turnieje w League of Legends to rozgrywka na najwyższym poziomie, która ustępuje tylko Mistrzostwom Świata. W związku z tym nikogo nie dziwi, że często możemy zobaczyć tam niesamowite akcje najlepszych graczy na świecie.

To zagranie jednak było tak dobre, że praktycznie nikt go nie zauważył, a stało się popularne dopiero po wrzuceniu akcji na Reddita. O co chodzi i co wzbudziło takie emocje?

Niezauważony plays

Kilka dni temu, a dokładniej 28 marca, rozgrywane było spotkanie playoffów pomiędzy drużyną MAD Lions a Rogue. W drugim meczu na środkowej alei Larssen z RGE musiał zmierzyć się z Orianną w rękach Humanoida, który razem z Volibearem Elyoya starał się go zlikwidować podczas ganka.

Jak się jednak okazało, Larssenowi udało się przeżyć ganka w dość zdumiewający sposób, bowiem za pomocą swojego Ulta oraz żołnierzy. Mało kto zauważył jednak, że pomogła również Orianna, której superumiejętność również wykorzystał zawodnik w celu ucieczki.

Mianowicie w pewnym momencie w trakcie ulta Volibeara gracz zaczyna iść do przodu, zamiast cofnąć się pod wieżę. Wszystko po to, aby wykorzystać castującą się superumiejętność Orianny, która zamiast wyciągnąć go spod turreta, „pociągnęła” go w jego stronę i być może to właśnie dzięki temu udało mu się przeżyć.

Klip szybko stał się popularny na Reddicie i po 24 godzinach od publikacji uzyskał 9000 pozytywnych głosów. Wielu komentujących zwraca uwagę na niesamowite opanowanie zawodnika i jego reakcję sugerującą, że raczej sam nie spodziewał się pozytywnego zakończenia tej sytuacji.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends