w

Niewidzialna Yuumi. Gracze domagają się wyłączenia bohaterki z powodu poważnego błędu

Riot Games

Yuumi może stać się niewidzialna, a gracze domagają się jej wyłączenia.


W League of Legends od czasu do czasu pojawiają się krytyczne błędy, które mają ogromny wpływ na rozgrywkę. Jednym z nich jest poważne uszkodzenie bohaterki Yuumi, która jest w stanie stać się niewidzialna.

Z tego powodu gracze reportują coraz więcej takich sytuacji i namawiają Riot, aby bohaterka została wyłączona do czasu jej naprawienia.

Zbugowana Yuumi

W aktualizacji 11.10 do League of Legends dodano wzmocnienie jednej z najmniejszych bohaterek. Okazało się jednak, że oprócz buffu do gry trafił również błąd, który pozwala jej stać się kompletnie niewidzialną.

Video

Jak możemy zauważyć, po opuszczeniu sojuszniczego bohatera jej model się buguje i na chwilę zatrzymuje w miejscu, aby następnie na ułamek sekundy wyświetlać w miejscach, w których rzeczywiście znajduje się bohaterka.

Co ciekawe, niektórzy zauważyli nawet, że może atakować, będąc wciąż niewidzialną i używać umiejętności, a jej likwidacja graniczy z cudem. Z tego powodu użytkownicy Reddita domagają się natychmiastowego wyłączenia i naprawienia bohaterki.

Pamiętajmy też, że nadużywanie bugów jest zabronione i za ich wykorzystywanie grozi nawet permanentna blokada konta.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends