w

Nowe gadżety z League of Legends z motywem K/DA. Jak wyglądają?

Reklama

Ujawniono wygląd nowych przedmiotów kolekcjonerskich z motywem LoLa.

Reklama


Seria K/DA od początku swojego powstania cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Od dawna nie są to już tylko skórki czy muzyka, ale logo zespołu pojawia się w przeróżnych miejscach, nawet na puszkach Pepsi – Pepsi wypuszcza limitowaną edycję z KD/A z LoLa. Jak wyglądają postacie na puszkach?.

Do tej pory wiele firm współpracowało z Riot Games, by wydać kolejne gadżety z motywem zespołu. Fani otrzymali breloki, przypinki, figurki czy plecaki, a z czasem nawet sprzęt gamingowy – Jak wyglądają nowe akcesoria K/DA od Logitecha stworzone ze współpracą z twórcami LoLa?.

Ponownie ogłoszono, że do sklepu trafią nowe przedmioty z logo zespołu. Co będzie można kupić tym razem?

Nowa kolekcja K/DA

W internecie pojawiły się zdjęcia nowych produktów związanych z League of Legends. Jak już zostało wspomniane wyżej – są to m.in. gadżety nawiązujące do znanego już fanom LoLa zespołu K/DA. Tym razem jednak nie zobaczy się twarzy Ahri, Evelynn, Kai’Sy czy Akali. Projektanci postawili na minimalizm.

W ofercie pojawią się dwie wersje kolorystyczne – biała z logo K/DA oraz czarna – z logo League of Legends. Limitowana seria zawiera m.in. skórzany pokrowiec i etui na AirPody.

Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane i stworzone przez firmę SuperPlay.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends