Nowy Fiddlesticks OP? Dwa obozy w tym samym czasie na pierwszym poziomie bez utraty HP

League of Legends

Reklama

 Dwa obozy w tym samym czasie na pierwszym poziomie.

Reklama


Testowany właśnie na PBE zaktualizowany Fiddlesticks jest OP? Jeden z graczy odkrył sposób na łatwy clear i zrobienie dwóch obozów potworów w tym samym czasie, bez pomocy innych graczy i to wszystko na pierwszym poziomie.

Jest to technika, którą gracze wyczaili tak naprawdę po kilku pierwszych godzinach Fiddlesticksa na PBE, natomiast warto to znać i używać.

Nowy Fiddlesticks może robić dwa obozy jednocześnie

Zazwyczaj większość leśników potrzebuje pomocy BOTa lub TOPa w zdobyciu pierwszego buffa. Oczywiście poradziliby sobie bez, ale wsparcie znacząco przyśpiesza czyszczenie pozostałych obozów i pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu zdrowia.

Reklama
Mapa obozów potworów z ostatnich sezonów

Jednak Fiddlesticks jest całkowicie inny. Nie dość, że może sam zacząć przygodę w lesie, to dodatkowo potrafi na pierwszym poziomie praktycznie w tym samym czasie pokonać dwa obozy: raptory i red buff.

Komentujący stwierdzili, że ta technika powinna zostać osłabiona i daje zbyt dużą przewagę we wczesnej fazie rozgrywki. Plusem jest jednak to, że nie potrzebujemy kompletnie żadnej pomocy i nie musimy liczyć na sojuszników, którzy czasami zawodzą i zapominają o swoim leśniku.

Trudno powiedzieć, czy Riot cokolwiek z tym zrobi. Wydaje się to być mocną stroną nowego Fiddlesticksa, natomiast na ostateczne oceny trzeba poczekać aż do momentu jego wydania na serwery live. Na PBE często coś wydaje się przesadzone, albo za słabe, a finalnie okazuje się, że jest zupełnie inaczej.

Tak było przykładowo z Wukongiem. Riot na PBE nie widział żadnych problemów, natomiast na serwerach live był kompletnie OP i został znerfiony kilka godzin po pojawieniu się.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej