w

Riot uspokaja zmartwionych graczy LoLa obecną sytuacją

Ze względu na panującą sytuację na całym świecie jeden z Rioterów postanowił wypowiedzieć się na temat obecnych priorytetów twórców gry.


Obecna sytuacja powoduje, że twórcy gry stoją przed nie lada wyzwaniem. Spory napływ graczy, którzy przebywają na wymuszonych „feriach”, powoduje, że mogą pojawiać się problemy z serwerami lub długie kolejki logowania.

Twórcy chcą temu zaradzić i robią co w ich mocy, by poprawnie ustalić swoje priorytety i skupić się na tym, co aktualnie najważniejsze.

Riot o priorytetach i trosce o graczy

Praca na tak znaną grą w czasie, gdy tysiące graczy chcą dołączyć do rozgrywki (przez przymusowe siedzenie w domu), nie jest wcale łatwa. Rioterzy również nie chcą narażać swojego zdrowia, przez co część z nich pracuje zdalnie ze swoich mieszkań.

Mark Yetter (Riot Scruffy) – główny projektant rozgrywki – wypowiedział się na temat bieżącej sytuacji w Riot Games. Jak przyznaje Rioter, twórcy aktualnie skupiają się na najważniejszych rzeczach, w tym m.in. na stabilności serwerów.

Ponieważ wszystkich nas dotyczy ten globalny problem, wraz ze wszystkimi odstępstwami od normalnego życia, podsumowujemy naszą pracę i staramy się ustalić, co w tym momencie jest dla nas najważniejsze.

Naszymi priorytetami są: stabilność gry, serwerów i klienta League of Legends, aby upewnić się, że Liga jest dostępna dla wszystkich, którzy chcą w nią grać.

Osobiście mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i rozsądni. Niech League of Legends będzie miejscem do rywalizacji, ale także czymś, co pozwoli się zrelaksować i pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną.

Do zobaczenia na Summoner’s Rift.

ZOBACZ – Riot zbyt mocno skupia się na TFT zapominając o zwykłym LoLu?

Zainteresowani tym, jak aktualne wydarzenia wpływają na League of Legends, mogą poczytać o tym np. tutaj. W artykule jedna z Rioterek podzieliła się informacjami na temat aktualnego stanu serwerów i tym, jak twórcy walczą z problemami długich kolejek.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends