w

Nowy sposób na szybkie i skuteczne odróżnienie Shaco od jego klona za sprawą ostatnich zmian

Riot Games

Łatwy sposób na odróżnienie, który Shaco jest prawdziwy.


W League of Legends niedawno zaczął się przedsezon 2021. Wraz z nim Riot Games postanowił dodać zupełnie nowe przedmioty, a także odświeżone wersje tych starych. Teraz wszystkie itemy podzielone zostały na odpowiednie klasy.

Okazało się, że w całej tej negatywnej nagonce społeczności na zaktualizowane przedmioty, udało się znaleźć też dość ciekawe zalety. Istnieje bowiem jeden przedmiot, który można wykorzystać, aby sprawdzić, który Shaco jest prawdziwy podczas gdy ten używa swojej superumiejętności. Całość trwa kilka sekund, a może przeważyć o losach gry.

Shaco czy klon?

Mechanika zakupu przedmiotów w aktualnie trwającym przedsezonie 2021 mocno się zmieniła. Teraz każdy z graczy może zakupić item kluczowy, który będzie przewodził pozostałym, dając im określone bonusy. Wyróżnia się on na tle pozostałych w ekwipunku złotą obramówką. Można się nią jednak posłużyć, aby odróżnić Shaco od jego klona. Jeden z Redditorów zauważył, że oryginał posiada ową ramkę, a kopia już nie.

Oryginał

Klon

Jak możemy zauważyć, różnica jest łatwa do dostrzeżenia, a wgląd w statystyki nie zajmuje zbyt dużej ilości czasu. Wystarczy, że widząc postać, klikniemy na nią lewym przyciskiem myszy.

Być może Riot Games zmieni to w przyszłych aktualizacjach, albowiem wydaje się, że jest to zbyt duże ułatwienie i mocna kontra na bohatera. Nic jednak na ten temat jeszcze nie wiadomo.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends