w

Ochrona przez autofillem w LoLu nie działa, gracze są przydzielani do losowej roli

Ochrona przed autofillem ma błędy – mimo jej posiadania i tak można być przydzielonym do losowej roli.


Gracze nienawidzący autofilla powinni uważać, ponieważ ochrona przed nim nie zawsze działa tak, jak powinna. Jeden z graczy przestrzegł innych, by nie sugerować się oznaczeniami „Autofill protected” w kliencie.

Ochrona przed autofillem nie działa poprawnie?

Jeden z graczy poruszył temat ochrony przed autofillem w League of Legends. Jego zdaniem wspomniana ochrona nie działa poprawnie i warto wziąć to pod uwagę, szczególnie jeśli gra się rankedy. Gracz zauważył, że niepoprawne działanie funkcji pojawiło się u niego zaraz po wygranym promo.

Dlaczego dostajesz autofilla, kiedy teoretycznie jesteś przed nim chroniony? Wyjaśnienie znajdziecie poniżej. Chciałbym tylko zwiększyć świadomość wśród graczy w tym temacie. Nie jestem aktualnie w promo (właśnie je wygrałem), mimo to gra ciągle mówi, że mam ochronę przed autofillem. Jeśli nie najedziecie na wytłumaczenie, czym jest owa ochrona, możecie nie zauważyć, że dotyczy to tylko gier promo i dalej być przekonanym, że jesteście chronieni. Przytrafiło mi się to raz, kiedy zostałem autofillowany, kiedy teoretycznie powinienem być przed nim chroniony. Riot powinien to naprawić.


ZOBACZ – Który bohater LoLa stanie się najbardziej bezużyteczny, gdyby usunięto mu jedną z umiejętności?

Gracze w komentarzach potwierdzili, że wspomniany problem pojawił się u nich wielokrotnie, jednak wtedy nie wiedzieli, że jest to błąd. Warto na to uważać, szczególnie jeśli nie jest się gotowym na zagranie losowej roli.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends