w

Ogromne buffy W u Karthusa przez przypadek zbyt wcześnie trafiły na serwer testowy LoLa

Jak prezentuje się nowe W Karthusa i czy otrzyma on więcej zmian? Odpowiedzi Rioterów na temat buffów.


Większe zmiany bohaterów League of Legends zawsze wiążą się z długimi etapami testowania. Najpierw lądują one na prywatnych serwerach Riotu, gdzie sprawdzane jest, czy zmiany na pewno celują w założony punkt, a następnie, gdy spełnią one założenia, trafiają na serwery testowe, do których dostęp ma szerokie grono graczy. Tym razem jednak coś poszło nie tak i nowy opis umiejętności Karthusa wylądował na PBE dużo przed czasem.

Spore zamieszanie wokół testowanych zmian

Nie jest to pierwszy taki przypadek – W przeszłości na jednym z trybów gry jeden z bohaterów – Kog’Maw miał zmieniony opis umiejętności. Jak się potem okazało były to jedynie zmiany testowane w dalszej przeszłości, które ostatecznie nie zostały wprowadzone. Więcej można przeczytać w tym artykule.

W omawianym jednak przypadku Karthusa jest nieco inaczej i Rioterzy przyznają, że nie są to jedyne zmiany, które przejdzie bohater.

O nie! To nie miało wylądować teraz na PBE lol, dalej przeprowadzamy jeszcze sporo testów. Jest to powiązane z wieloma innymi zmianami, które jednak nie przeszły na serwery testowe.

ZOBACZ – Wpadka Riotu ujawnia, że nowa postać może wejść do LoLa już za 2 tygodnie. Wszystko, co o niej wiadomo

Innymi zmianami, które zdradził Rioter, jest między innymi zmiana tick rate’u na jego E.

Jest to część zmian, które przez przypadek trafiły na PBE. Przepraszamy za zamieszanie! Lista posiada rzeczy takie jak między innymi zwiększenie tick rate’u na E z 1 raza na sekundę do czterech.

Nie gwarantujemy, że jakiekolwiek z tych zmian pozostaną w grze, ale i tak bardzo chcielibyśmy usłyszeć, co o tym myślicie.

Weźcie pod uwagę, że nie jest to pełna lista. Wiemy, że Karthus w jungli jest dalej bardzo silny bez żadnych wzmocnień.

 

Biorąc pod uwagę ostatnie zdanie wypowiedziane przez Riotera, prawdopodobnym jest, że Karthus poza opisanymi poniżej zmianami W zostanie osłabiony w inny sposób, tak aby jednocześnie powrócił na mida, a stracił część swojej mocy w jungli. Jak więc prezentuje się jego nowe W?

  • Wall of Pain (W)
    • Spowolnienie wydłużone z 4 do 5 sekund.
    • [NOWOŚĆ] Przeciwnicy znajdujący się w ścianie są uziemieni (podobnie jak w przypadku jednej z umiejętności Cassiopeii).
    • [NOWOSC] Przeciwnicy dashujący przez ścianę są zatrzymywani i spowalniani o dodatkowe 20%.

Nie wiadomo, czy zmiany pozostaną w takiej formie, ale na pewno Karthus będzie jedną z postaci, o której może być głośno przy następnych aktualizacjach.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends