w

Ornn z LoLa ograł przeciwników prostą sztuczką z krzakiem na Summoner’s Rift, którą warto znać

Jeden z graczy zmylił wrogów pomysłowym Flashem w pobliskiego krzaka.


Nie od dziś wiadomo, że w League of Legends nie zawsze liczą się siła czy przewaga liczebna. Czasem nawet jeden bohater może ograć przeciwników, gdy wykaże się sprytem i refleksem.

Społeczność LoLa kojarzy różne pomysłowe zagrywki, które choć są znane – wciąż potrafią nieźle zmylić wrogów, którzy dosłownie nie wiedzą, co się właśnie stało.

Jeden z graczy postanowił wykorzystać znany trik z Flashem i tym sposobem ograł grupę przeciwników. Jak wyglądała ta akcja i co dokładnie się stało?

Sprytny Flash Ornna

Gracz o pseudonimie GlassCaseOfEmoti0n wrzucił krótki filmik, który przedstawia zabawną akcję na Summoner’s Rift. Na nagraniu widać dość wczesną fazę gry – Ornn stara się dorwać przeciwnego Kayna, który ma niewiele HP po walce z Akshanem.

W końcu udaje mu się zabić przeciwnika, ale to niestety nie koniec, ponieważ uświadamia sobie, że został otoczony przez innych wrogów – w okolicy pojawił się Tryndamere i Malphite z czerwonego teamu.

Ornn nie podejmuje walki, ponieważ wie, że nie wygra na dwóch przeciwników, szczególnie z połówką paska zdrowia. Postanawia uciekać i robi to w pomysły sposób.

W pewnym momencie gracz wykorzystał sztuczkę z Flashem, która polega na zmyleniu wroga tak, by ten myślał, że bohater błysnął w zupełnie inne miejsce.

Nieświadomi niczego wrogowie pobiegli przed siebie z nadzieją, że złapią i zabiją Ornna. Ten na spokojnie cofał za ich plecami, po czym na wrócił do bazy.