w

Ostateczny dowód, że każdy bohater może być junglerem w sezonie 13 LoLa

Riot Games

Każda postać nadaje się do dżungli w LoLu? Okazuje się, że tak.


W przedsezonie 2023 do League of Legends trafiło sporo nowości. W tym przedmioty mityczne oraz legendarne. Największą przeróbkę otrzymała natomiast dżungla, która stała się łatwiejsza do gry.

Twórcy postanowili do tego stopnia ułatwić rozgrywkę na tej roli, że są w stanie robić ją bohaterowie, którzy kompletnie się do tego nie nadają. Najlepszym przykładem jest tutaj Yuumi i jej full clear bez cofania się do bazy.

Każdy może dżunglować

W 2023 roku deweloperzy postanowili na zmiany lasu w Lidze. Pojawił się tam nieco odmieniony Smite z pomagającymi zwierzakami, nowa zasada działania obozów potworów i do nory smoka wróciła najbardziej znienawidzona istota – Chemtechowa Smoczyca. Oprócz tego system sam sugeruje najlepsze ścieżki robienia obozów, co również jest ogromnym ułatwieniem.

Aby dowieść, że każdy bohater poradzi sobie w nowej dżungli, należy wybrać kogoś mocno skrajnego. Zapewne każdy zgodzi się z tym, że świetnie w tej roli sprawdzi się Yuumi. To właśnie ona po swojej premierze w 2019 roku stała się „szczurem laboratoryjnym” testującym inne role niż wsparcie.

Wykorzystał ją youtuber o nicku Ydraël, który pokazał, jak radzi sobie ona w obecnym lesie. Kanapowa kotka w sezonie 12 nie była w stanie wyczyścić całej dżungli i starcie kończyła zazwyczaj na raptorach. Teraz radzi sobie z tymi krwiożerczymi gołębiami zadziwiająco dobrze.

Video

Latająca na książce Yuumi wciąż nie jest w stanie tak sprawnie czyścić dżungli, jak inni bohaterowie. Dodatkowo nie ma sensu grać tą postacią właśnie na tej pozycji. Pokazuje to jednak, jak bardzo dom Jankosa został zmieniony w przedsezonie 2023. Wszystko to po to, aby zachęcić do tej pozycji nowych graczy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends