w

Po aktualizacji 10.25 w LoLu, ten przedmiot według graczy stał się najlepszym w grze

Po buffach w ostatnim patchu Galeforce zyskał na popularności.

Reklama


Aktualizacja 10.25 przyniosła do League of Legends kolejną sporą porcję zmian podporządkowaną głównie temu, co trafiło do gry w przedsezonowym patchu 10.23.

Ostatnie buffy spowodowały, że przedmiot Galeforce stał się najpopularniejszym w całej grze. Dlaczego jest aktualnie tak dobry i co dokładnie zostało w nim poprawione?

Niesamowita popularność przedmiotu

Głównym powodem popularności Galeforce są jego wzmocnienia z aktualizacji 10.25. Poza 5 dodatkowymi punktami AD czas odnowienia przedmiotu został skrócony aż o 30 sekund (z 90 do 60). Tak niski cooldown nałożony na „Flasha z dodatkowymi obrażeniami” zdaje się aż za dobry, aby był prawdziwy.

To jednak unikalna zdolność aktywowana Cloudburst sprawia, że przedmiot jest tak skuteczny. Więcej obrażeń we wczesnych fazach gry w aktualnej mecie jest kluczowe – zwłaszcza u bohaterów, którzy poniekąd opierają się na wczesnym wywieraniu presji, jak na przykład Yone, Graves czy Tristana.

ZOBACZ – To zdaniem graczy była jedna z najlepszych zmian, jaką Riot zrobił w ostatnich miesiącach

Umiejętność nie posiada również opóźnienia, co pozwala na używanie jej w tym samym czasie co skilli należących do bohatera. Przykładowe połączenie E Luciana oraz Galeforce może stworzyć naprawdę groźny duet.

Co więcej, mityczna zdolność przedmiotu zwiększa prędkość poruszania się gracza. Im dalej w grze, tym bardziej ta różnica będzie widoczna. Może ona skutkować lepszą kontrolą mapy, pozycjonowaniem, a nawet split-pushem.

Powyższe aspekty sprawiają, że póki item nie zostanie osłabiony, prawdopodobnie będzie znajdował się w buildach coraz większych ilości bohaterów. Kolejna aktualizacja o numerze 11.1 ma trafić na serwery live w środę 6 stycznia i na ten moment gracze nie byli informowani o żadnych zmianach przedmiotu. Można więc śmiało stwierdzić, że jego popularność będzie rosła w siłę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends