w

Co wiadomo o potencjalnej postaci LoLa – Viego? Możliwe umiejętności i data premiery

Reklama

Przeciek ujawnił imię najnowszego bohatera LoLa. Co do tej pory wiadomo o Viego?

Reklama


Wczorajszy przeciek (zobacz: Przeciek kilkunastu nowych skórek i nazwy kolejnego bohatera, jaki pojawi się w LoLu) poza wieloma nowymi skórkami ujawnił także imię nadchodzącego bohatera. Gracze szybko zaczęli zastanawiać się, kim będzie wspomniany champion. Co o nim wiadomo? Jakie może mieć umiejętności?

O nowym bohaterze League of Legends

Ruined King pojawiał się w teoriach graczy już wielokrotnie. Społeczność przewidywała, że to właśnie on będzie jedną z nowych postaci, jeszcze przed pojawieniem się Rell (zobacz: Bohaterowie z uniwersum LoLa, którzy mają największą szansę trafić w przyszłości do gry). Zdaniem fanów wiele przesłanek wskazywało na właśnie tego bohatera, m.in. sceny z zapowiedzi nowej gry Riotu o tej samej nazwie.

Powyższy symbol na broni bohatera zainspirował graczy do tworzenia fanowskich teorii.

ZOBACZ – Jak cosplayerzy League of Legends świętowali Boże Narodzenie? Najlepsze stroje

Kim jest Viego?

Tajemniczy nowy bohater będzie 154 championem League of Legends. W końcu tajemniczy Zniszczony Król, o którym mówi się tak wiele, pojawi się grze. Dziś niektórzy twierdzą, że ujawnienie jego imienia w święta było swojego rodzaju prezentem od Riotu.

Reklama

To, że bohater będzie związany z Ruined Kingiem, nie powinno nikogo zaskoczyć, o tym mówi się już od paru miesięcy. Tak samo już jakiś czas temu ujawniono, że nową postacią będzie „romantyczny jungler”.

O Viego nie wiadomo zbyt wiele. Póki co można określić go jako junglera skirmishera, więc już teraz wiele osób spodziewa się postaci, która skupi się na eliminowaniu celów o wysokim priorytecie.

Wiadomo też, że bohater będzie „wykrzywiać serca i posiadać cudze umysły”. To poetyckie określenie może oznaczać tak naprawdę bardzo dużo. Na pierwszą myśl nasuwa się posiadanie charma, który będzie zdobywał wspomniane serca. Nawet jeśli nie będzie to charm, to można spodziewać się pewnej formy kontrolowania wroga lub grupy przeciwników.

ZOBACZ – Snowdown w LoLu kiedyś było świetne. Ekrany logowania, tryby gry, zimowa mapa i więcej

Reklama

Kiedy Viego pojawi się w grze?

Nowy bohater już wkrótce przybędzie na Summoner’s Rift. Póki co szacuje się, że jego data premiery przypadnie na 21 stycznia 2021 roku. Możliwe, że będzie dostępny już w dniu aktualizacji 11.2 lub kilka dni później.

Warto jednak pamiętać, że wszystkie powyższe informacje to spekulacje. Nic nie jest w 100% potwierdzone, a gracze w dużej mierze bazują na przeciekach i swojej intuicji. Riot zawsze może zaskoczyć wszystkich i dodać do gry kogoś, kogo nikt się nie spodziewał.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends