w

Polska już testuje mobilne TFT, jako jeden z niewielu krajów gracze dostają dostęp

Head of Publishing Riotu poinformował, że coraz większa liczba osób w Polsce otrzymuje dostęp do mobilnego TFT.

Reklama

Polska, ale też cały serwer EUENE faktycznie jest traktowany nieco inaczej, niż w 2019 roku. Kiedyś mogliśmy tylko pomarzyć o wcześniejszym dostępie do testowanych gier.

Head of Publishing​ informuje, że jako drugi kraj w Europie, Polska może pobierać Teamfight Tactics Mobile.

Teamfight Tactics Mobile

Do tej pory wiele osób pobierało plik APK na swoich Androidach, dzięki czemu mieli wcześniejszy dostęp. Raz, że było to niezgodne z zasadami, a dwa, że wiele z tych plików było zainfekowanych. W efekcie za jakiś czas możecie odczuć spowolnienie telefonu, który w tle będzie robił niewidoczne dla Was rzeczy.

Polska jako jedna z niewielu krajów, może testować już TFT na telefonach. Nadal dostęp przyznawany jest wybiórczo, ale możecie ponownie sprawdzić, czy przypadkiem nie dostaliście już dostępu.

„Niektórzy gracze w Polsce mogą już zobaczyć w app store’ach… Teamfight Tactics mobile. To dlatego, że Polska – jako jeden z niewielu krajów na świecie (i jako druga w EU) – jest częścią zamkniętej bety gry i jest dla nas rynkiem testowym” – pisze Wiktor Cegła.

To dobra wiadomość dla naszego regionu. Przypominamy, że żeby otrzymać dostęp należy zapisać się do bety. W przypadku Androida wystarczy wyszukać Teamfight Tactics w sklepie Play.

Na iOS należy zapisać się na oficjalnej stronie i czekać na dalsze informacje. Póki co TFT Mobile nie znajdziecie w App Storze, przynajmniej nie publicznie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends