w

Polski streamer LoLa zwyzywał maksymalnie Riot. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Riot jest naprawdę specyficzny, ale w pewnych przypadkach wychodzi to na plus.


O tym streamerze po raz pierwszy wspominaliśmy 2 lata temu. W między czasie od kilkuset widzów doszedł do poziomu, w którym łapie się do TOPki, jeżeli chodzi o League of Legends. W marcu był TOP 8 wśród osób streamujących LoLa.

Przez te dwa lata sporo się zmieniło. Kiedyś wspominaliśmy o Kaseko jako o graczu, który został ukarany przez Riot – KLIK. Dzisiaj to już jeden ze streamerów LoLa i to tych popularniejszych. Tak, czy inaczej, Kaseko, bo o nim mowa miał ostatnio dość zabawną sytuację.

Gdy wyzywasz Riot i dostajesz w zamian…

Wiadomość Kaseko do Riotu dotyczyła zbanowanego konta. Odwołanie jest chyba rekordowe, jeżeli chodzi o ilość nakładanej cenzury, jakbyśmy dodawali co najmniej tajne akta.

Po takiej wiadomości raczej nikt nie spodziewał się cudów. A jednak po raz kolejny okazało się, że w supporcie Riotu pracują naprawdę wyrozumiałe osoby. Aż się przypominają dawne dramy i newsy z LoLa.

Mexxin, człowiek z działu wsparcia odpowiedział, że choć język w wiadomości mógłby być inny, to ban z konta został zdjęty.

Video

Klip: https://www.twitch.tv/kaseko

Sam streamer dodał, że jest to jedna z niewielu osób, która faktycznie jest w porządku.

Wyszła z tego pozytywna akcja, których w świecie LoLa jest ogólnie ostatnio niewiele. Sam kaseko pozostaje w sumie przykładem dla wszystkich, którzy chcą się wybić na Twitchu streamując MOBĘ Riotu. Od 2021 roku doszedł do średniej ilości widzów na poziomie 1.8 tysiąca.

A to według wielu osób jest już praktycznie niemożliwe, jeżeli chodzi o strictę polską scenę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends