w

Pomysł na skórkę – Sentinel Ahri. Jak prezentowałaby się bohaterka LoLa jako Strażniczka Światła?

Jeden z graczy zaproponował wygląd Ahri, gdyby ta dołączyła do Strażników Światła.


Od wydarzenia Strażnicy Powstają minęło już trochę czasu, ale wciąż wielu graczy świetnie pamięta walkę ze Zniszczonym Królem, premierę Akshana czy cinematiki związane z eventem. Fani naprawdę polubili skórki Sentinel, które otrzymało kilku bohaterów, w tym m.in. Graves, Vayne, Rengar, Diana czy Pyke.

Jeszcze przed rozpoczęciem eventu, ale po ogłoszeniu wyglądu skinów, gracze wymyślili sporo fanowskich projektów, takich jak Sentinel Seraphine czy Jinx (zobacz: Sentinel Seraphine i Ruined Leona nowymi skórkami? Niestety to tylko fanowski koncept).

Po zakończeni wydarzenia fani dalej wymyślają skórki związane ze Strażnikami Światła. Przyszedł czas na Ahri. Jak wygląda?

Pomysł na skórkę – Sentinel Ahri

Autorem konceptu jest Salah-eddine (Hibiki) z Maroko.

Ahri na projekcie skina posiada kolorystykę podobną do innych strażników światła. Autor zaproponował kilka sposobów cieniowania ogonów bohaterki – gradient rozpoczynający się czernią na końcówce ogona, która przechodzi stopniowo w beż, ale również czerń zaczynająca się od początku kity, czy też zmiana czerni na brąz. Trudno powiedzieć, które rozwiązanie byłoby najlepsze.

Ahri w tym przypadku ma brązowe włosy, co na jej skórkach nie zdarza się zbyt często.

Warto wspomnieć, że wśród fanów League of Legends znacznie popularniejszy był koncept Ruined Ahri, a wszystko to stało się za sprawą pewnej grafiki koncepcyjnej.

O Ruined Ahri pojawiły się oddzielne artykuły, ponieważ fanowskie projekty stały na naprawdę wysokim poziomie. Oto jeden przykład:

Więcej o fanowskim pomyśle na Ruined Ahri można poczytać tutaj – Świetny koncept skórki do League of Legends – jak mogłaby wyglądać Ruined Ahri?.