w

Poważne błędy w patch 11.18 w LoLu. Oberwał Mundo, Janna, Qiyana, Singed, Taliyah i Predator

Riot Games

TBłędy, które występują w aktualizacji 11.18.


W środę na serwerach League of Legends pojawiła się 18 aktualizacja w tym sezonie, dodatkowo jest to pierwszy z dwóch patchy, które dostosowane są do Worlds 2021. Oznacza to, że Riot zmienia bohaterów głównie pod profesjonalistów.

Niestety pojawiły się małe problemy i kilku bohaterów ucierpiało przez bugi. Błędy dopadły Qiyane, Singeda, Taliyah, Jannę, Dr. Mundo oraz runę Predator. Kiedy zostanie to naprawione?

Patch 11.18 – błędy

Riot Jag poinformował społeczność o problemach w League of Legends, które trafiły do gry z aktualizacją 11.18. Okazuje się, że jest ich sporo, a niektóre mogą mieć poważny wpływ na przebieg meczu.

Singed

Po zmianach jego R miała nakładać efekt Głębokich Ran, na wszystkich jego umiejętnościach. Jednak na ten moment działa to tylko na “Q”. Jeżeli jednak będzie to przeszkadzać graczom, deweloperzy zmienią go, tak jak to pierwotnie zakładano.

Qiyana

Jej combo E + Q oraz Rka nie trafiała w cel, tak jak pierwotnie zakłada jej mechanika. Zostanie to naprawione w łatce do aktualizacji 11.18, która już niedługo powinna pojawić się na serwerach.

Janna

Drugi błąd, który również został naprawiony w hotfixie, to niepoprawne “utrzymywanie się” na niej W Janny.

Taliyah

Uczennica Yasuo ma dwa błędy, na jeden z nich znaleziono już rozwiązanie, natomiast nad drugim wciąż trwają prace. Niestety Riot Jag nie poinformował, czego one dotyczą.

Predator

Chociaż dostał buffa, ale opis go nie uwzględnia. Zostanie to naprawione w następnej aktualizacji 11.19, która wejdzie na oficjalne serwery 22 czerwca.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends