w

Powrót Pentakill z LoLa nie będzie miał własnego wydarzenia. Fani zespołu są zawiedzeni

Okazuje się, że twórcy LoLa nie chcą stworzyć eventu związanego z powrotem znanego metalowego zespołu.


Parę dni temu ogłoszono wielki powrót Pentakill oraz to, że z tej okazji zostaną wydane zupełnie nowe skórki. Jest to podobna sytuacja do tej, jaka miała miejsce w przypadku K/DA – linia skinów powróciła o lekko zmienionej nazwie, co w efekcie sprawia, że konkretne postacie mają po 2 skórki z tym samym motywem (nie licząc edycji prestiżowych).

Fani byli niesamowicie podekscytowani, ponieważ wierzyli, że szykuje się coś wielkiego. W końcu na powrót Pentakill czekano dość długo, a sam zespół jest naprawdę charakterystyczny w uniwersum gry.

Niestety dzień po ujawnieniu wyglądu skórek okazało się, że na serwerze testowym nie ma żadnej dodatkowej zawartości (poza chromami do każdego skina). Gracze zastanawiali się, czy to pomyłka, opóźnienia, a może zamierzone działanie, ponieważ Riot szykuje jakąś niespodziankę. Prawda jest niestety inna.

Powrót Pentakill bez wydarzenia i dodatków kosmetycznych

Zaciekawieni fani masowo wypytywali o to, dlaczego nowe skórki nie mają ani ikonek, ani ramek, które widniałyby na ekranie wczytywania gry.

Riot Katey na swoim Twitterze napisała:

Skórki Pentakill nie będą miały ikon ani ramek podczas ekranu wczytywania. Dla kontekstu: nie każda skórka/temat otrzymuje dodatkowe akcesoria, ponieważ staramy się budować je wokół większych doświadczeń/wydarzeń.

Jeden z komentujących zapytał, czy decyzja może jeszcze ulec zmianie i może zdarzyć się tak, że skiny jednak otrzymają dodatki tuż przed pojawieniem się na serwerach live. Rioterka odpowiedziała:

Nie ma obecnie ani w najbliższej przyszłości planów dotyczących tych akcesoriów, w porównaniu z tym, jak rozegrało się to w przypadku skinów Ruined.

Fani zespołu nie ukrywali swojego rozgoryczenia. Ich zdaniem Riot zmarnował świetną okazję, jaką był wyczekiwany przez lata powrót zespołu Pentakill. Część komentujących nie rozumiała, dlaczego twórcy zdecydowali się wydać spore wydarzenie wraz z kolejną prestiżową edycją w przypadku powrotu K/DA, a nowy album Pentakill został potraktowany po macoszemu.

W ciągu ostatnich 2-3 lat otrzymaliśmy specjalne akcesoria i ramki zarówno do True Damage ORAZ POWRACAJACEGO K/DA. Ten album Pentakill zbiega się z tegorocznymi Worldsami, więc dlaczego do diabła nie może być częścią Przepustki Mistrzostw Świata?!

Faktycznie zachowanie Riotu wydaje się mocno dziwne, szczególnie przez to, że zainteresowanie metalowym zespołem wcale nie jest małe. Chwilę po ogłoszeniu nowych skórek Pentakill trendował na Twitterze i większość społeczności LoLa rozmawiała tylko o tym. Fani zespołu liczyli na to, że dostaną chociażby ikonki przedstawiające swoich ulubionych bohaterów, ale one również nie pojawiły się na PBE.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends