Premiera nowego teledysku K/DA – I’LL SHOW YOU

League of Legends

Reklama

Fani doczekali się ostatniego teledysku z najnowszego albumu K/DA ALL OUT. Jak prezentuje się klip do I’LL SHOW YOU?


Większość fanów K/DA wie, że co tydzień od wydania oficjalnej płyty ALL OUT miało pojawiać się nowe wideo dotyczące kolejnej piosenki z listy. Łącznie na krążku jest 5 utworów, a dziś przyszedł czas na pokazanie teledysku ostatniego z nich.

Warto przypomnieć, że serię klipów rozpoczęło lyric video do THE BADDEST. Po pełnej animacji do MORE przyszedł czas na utwory konkretnych bohaterek. VILLAIN pozytywnie zaskoczył wszystkich fanów, ale niestety wydany tydzień po nim koncepcyjny teledysk DRUM GO DUM zgarnął wiele negatywnych komentarzy (zobacz: Nowy teledysk K/DA ALL OUT okazał się kompletną klapą? Dlaczego gracze krytykują DRUM GO DUM). Czy I’LL SHOW YOU zachwyci społeczność?

Oficjalny teledysk K/DA – I’LL SHOW YOU

Reklama

Video

Reklama

Tak oto klip do piosenki Ahri zamyka maraton K/DA. Tegoroczne nowości związane z zespołem okazały się wielkim sukcesem. Piosenki cieszą się dziesiątkami milionów wyświetleń, a wśród fanów powstają nowe covery czy układy choreograficzne.

Który klip okazał się najlepszy? Zapewne zdania będą podzielone, ponieważ wszystkie mocno się od siebie różnią. Pozostaje mieć nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej