w

Prezentacja walentynkowych skórek z League of Legends – Caitlyn, Vi i Amumu

Twórcy LoLa opublikowali zapowiedź nowych skórek, które trafią do gry z okazji walentynek.


Przez wiele lat w League of Legends co roku wydawano walentynkowe skiny z różnych serii. Większość graczy najlepiej kojarzy uniwersum Heartseeker, z którego pochodzi wiele uroczych skórek.

Riot nieco zmieniał coroczną tradycję i wprowadzał inne motywy, takie jak np. Crystal Rose. Wielu fanów tytułów zastanawiało się, co pojawi się w tym roku, ponieważ walentynki wypadają już za 3 tygodnie.

Nowe walentynkowe skiny

W sieci pojawiła się zapowiedź trzech nowych skórek, które pojawią się w grze z okazji walentynek 2023. Szybko zauważyć można, że skiny nie powielają znanych wcześniej motywów, a wprowadzają pewien powiew świeżości.

Nowe walentynkowe skórki trafią do:

  • Caitlyn,
  • Vi,
  • Amumu.

Video

Komentarze pod zapowiedzią są mocno podzielone. Niektórym nowe dodatki kosmetyczne bardzo się podobają, inni dziwią się, że Riot stworzył taką skórkę do Vi, mimo że ta w 2019 roku dostała już skina Heartbreaker.

Nie brakuje także osób, które są zawiedzione, ponieważ wierzyły, że twórcy będą kontynuować serię Crystal Rose lub przeniosą z Wild Rift stworzone już wcześniej skórki z tego uniwersum (między innymi do Lux czy Sony).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends