w

Rioter pisze o zmianach Aurelion Sola z League of Legends. Jakie wieści mogli usłyszeć gracze?

Co o zmianach Aurelion Sola pisze jeden z projektantów? Kiedy można spodziewać się premiery jego aktualizacji?


Aurelion Sol jest bohaterem, którego koncept od samego początku zachwycał graczy. Wielu fanów chciało móc sterować smokiem w League of Legends, jednak Ao Shin, który później stał się Aurelion Solem, we wczesnych fazach produkcji został porzucony. Do konceptu powrócono później, tworząc championa, jakiego gracze znają dzisiaj. Jego zestaw umiejętności od początku jednak był specyficzny i zapał zainteresowanych bohaterem graczy opadł.

Riot starał się wprowadzić do skillsetu poprawki, które sprawiłyby, że byłby bardziej przystępny, jednak niewiele w tej kwestii się zmieniło – Aurelion Sol dalej pozostawał niszowym pickiem, a twórcy uznali, że konieczne będzie przebudowanie wszystkich umiejętności. Aurelion jest pierwszym bohaterem, który podczas swojego reworku zachowa wygląd, ale otrzyma kompletnie nowe animacje i zestaw umiejętności, który jest już znany (Szczegółowy opis zmian Aurelion Sola z LoLa. Wszystkie informacje na temat jego umiejętności).

Co dalej ze zmianami Aureliona?

O zmianach omawianego championa napisał jeden z Rioterów – Riot KingCobra. Poinformował, że zespół pracuje nad filmami przedstawiającymi skórki Aureliona Sol i rozgrywkę, aby podzielić się nimi z graczami. W związku z opóźnieniem pojawienia się Aureliona Sol na PBE filmiki zostaną wykorzystane do zebrania pierwszych opinii na temat aktualizacji bohatera.

Cześć wszystkim!!! Z powodu problemów technicznych, z którymi się borykamy, debiut Aureliona Sola na PBE będzie opóźniony. Współpracuję z deweloperami, aby jak najszybciej opublikować filmiki z jego skórkami i być może kilka klipów z rozgrywki, aby uzyskać wstępne opinie.

Mimo że bohater nie miał znacząco zmienić się ze strony wizualnej, nowy zestaw umiejętności z pewnością wymusił na deweloperach dostosowanie do niego animacji oraz poszczególnych skórek. Jedną z takich umiejętności z pewnością jest jego nowy ultimate – The Skies Descend – który sprawia, że ogromna gwiazda spada na Summoner’s Rift, a wytworzona przez upadek fala uderzeniowa zadaje obrażenia na sporym obszarze, który w pewnym momencie jest w stanie objąć całą mapę.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie zmiany pojawią się na serwerach testowych. Trzeba mieć na uwadze to, że ostatni atak na studio odbił się na zaplanowanych nowościach i najprawdopodobniej dotknęło to również Aurelion Sola (Rioter na temat kolejnej aktualizacji League of Legends w związku z ostatnim atakiem). Najbliższy możliwy termin na opublikowanie odświeżonego championa na serwerach live to patch 13.3, który wydany zostanie 8 lutego. Mając jednak na uwadze to, że sporo nowości z patcha 13.2 zostanie do niego przesunięte, bardziej prawdopodobnym terminem jest 23 lutego i aktualizacja 13.4.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends