w

Problemy z LoLem mogą potrwać jeszcze 2 dni. Gracze znaleźli na to sposób. Jak naprawić czarny ekran?

Społeczność znalazła rozwiązanie problemu z logowaniem do klienta LoLa.


Ubiegły weekend nie był łatwym czasem dla gry od Riot Games. Pojawiły się liczne problemy z serwerami, a wiele osób w ogóle nie mogło zalogować się do gry. Wielu graczy mocno się tym rozczarowało, ponieważ musiało zrezygnować z LoLa mimo wolnego czasu w weekend.

Riot oficjalnie potwierdził, że problemy mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt godzin. Najczęstszym objawem jest czarny ekran klienta.

Problemy z logowaniem do League of Legends

Twórcy gry są świadomi licznych problemów z klientem i serwerami. Support Riot Games napisał posta o tym, że wciąż poszukiwane jest rozwiązanie wspominanych usterek, a każdy, kto nie może się zalogować na swoje konto po 24-48 godzinach, powinien się z nimi skontaktować.

Gracze postanowili rozwiązać problem na własną rękę. Z pomocą przyszedł VPN. Jeden z nich napisał:

Dwóch moich znajomych ciągle nie mogło zalogować się do klienta, widzą czarny ekran, domyślną ikonę przywoływacza z kółkiem ładowania na środku. Ominęli to, używając VPN i przenosząc się gdziekolwiek indziej, pozostając jednak w swoim państwie. Pozwoliło im to zalogować się do gry. Dość dziwne.

Z odpowiedzi na powyższą wypowiedź wynika, że wielu osobom takie rozwiązanie faktycznie pomogło.

ZOBACZ – Błąd skina Dark Star Cho’Gatha, przez który gracze nie wiedzą, że ten ma kilka faz

Inny komentujący uznał, że w jego przypadku pomogło połączenie się z inną siecią:

Dla każdego, kto nie może użyć VPN – podłącz się do hotspotu w telefonie, zaloguj się i ponownie przełącz się na wi-fi. U mnie zadziałało.

Pozostaje mieć nadzieję, że Riot szybko naprawi ten problem i logowanie do gry nie będzie tak problematyczne. Póki co gracze muszą radzić sobie na własne sposoby.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends