w

Promocja Riotu pozwala za 49zł kupić o 3 tysiące więcej RP, niż normalnie i dostać 7 skinów

Riot ogłosił zwiększenie korzyści z jednego z programów. Pozwala to na zdobycie dodatkowych RP i losowych skórek.


Zapewne większość graczy słyszała o Amazon Prime lub Twitch Prime. Twitch Prime jest częścią subskrypcji Amazon Prime i daje użytkownikowi możliwość subskrypcji jednego z kanałów Twitch, jednocześnie oferując wiele darmowych fantów z różnych gier.

Okazuje się, że zdecydowano się zwiększyć nagrody dla fanów LoLa i od 27 października gracze, który są członkami Amazon Prime, zyskają jeszcze więcej. Wśród interesujących korzyści znaleźć można m.in. darmowe RP czy losową skórkę.

Jest to o tyle ciekawe, że zbiega się w czasie ze sposobem na Prime za 49 złotych na rok. Aktualnie trwa bowiem promocja, która pozwala kupić Amazon Prime po okazyjnej cenie. Oznacza to tyle, że za 49 złotych odblokujecie naprawdę sporo RP – te odbierać będzie można co miesiąc. Trudno powiedzieć, ile czasu będzie to wszystko działać, zmiana Riotu zbiegła się z akcją Amazona – może przypadkowo, może specjalnie.

Korzyści z subskrypcji Prime Gaming

Na oficjalnej stronie League of Legends pojawiła się informacja, że 27 października (środa) korzyści dla graczy LoLa, którzy są członkami Amazon Prime, zostaną zwiększone. A ponieważ w tym momencie Prime’a można kupić o wiele taniej, to wyjątkowo ma to sens.

Od 27 października zwiększamy korzyści dla graczy League, którzy są członkami Amazon Prime ― zamiast cotygodniowych odłamków skórek dostaniecie comiesięczną kapsułę! Przez siedem miesięcy członkowie Prime mogą logować się kontem Amazon, aby odbierać co miesiąc Kapsułę Prime Gaming zawierającą:

  • 650 RP,
  • Trwałą skórkę za 1350 RP, której nie posiadają,
  • 200 Pomarańczowej Esencji,
  • 5 odłamków bohaterów,
  • Dwa odłamki Patrona z serii 1.,
  • 30-dniowy dopalacz PD.

Przez 7 miesięcy gracze będą dostawać kapsułę, łatwo można więc policzyć, że za 49 złotych dostajecie 7 losowych skinów i 4550RP. Normalnie byłoby to 1550RP.

Jak to zrobić? Wystarczy po prostu wejść na stronę Amazona, już pierwsza rzecz, jaka się pojawia, to właśnie ta promocja. Prime daje Wam też dostęp do platformy VOD, możliwość subowania na Twitchu etc.

Jeżeli chcecie już kompletnie „przycebulić”, to możecie aktywować okres próbny na 30 dni, dzięki czemu odbierzecie za darmo 650RP. Trzeba przy tym wszystkim jedynie pamiętać, żeby odpiąć swoją kartę w odpowiednim momencie.

Dodatkowo fani LoL Esports z członkostwem Prime mogą odebrać wyjątkową emotkę tych Mistrzostw „Pełnia Szczęścia”, a także dwie dodatkowe ekskluzywne e-sportowe emotki w 2022.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends