w

Przeciek nowej skórki Yuumi z League of Legends. Ta grafika wywołała sporo dyskusji

W sieci pojawił się obrazek, który może być zapowiedzią nowych skórek z LoLa.


W obecnych czasach wiele nowych treści z gier pojawia się przedpremierowo w formie przeróżnych przecieków. Czasem pliki wyciekają przypadkowo, innym razem ktoś wspomina o nich celowo, by zainteresować społeczność i nakręcić tak zwany hype.

O przeciekach można mówić sporo, ponieważ opinie na ich temat są podzielone. Jedni uwielbiają śledzić tego typu nowinki, ponieważ sprawia im to dużo radości, nawet jeśli część informacji wcale się nie sprawdza i okazują się zwykłymi fake’ami. Inni natomiast uważają, że oglądanie przecieków niszczy jakąkolwiek napięcie, ponieważ premiery nie są wtedy tak ekscytujące i zaskakujące, jak powinny być.

Niedawno część przecieków z League of Legends się potwierdziła. Chodzi m.in. o skórki z serii Arcana, które trafiły np. do Ahri czy Xayah i Rakana. Prawdą okazały się również wzmianki o kontynuacji motywu Eclipse oraz kolejnej prestiżowej Senny.

Co zapowiada najnowsza grafika, która obiegła internet?

Nowa skórka do Yuumi?

W sieci pojawił się fragment grafiki, który przedstawia jasnowłosego bohatera oraz kotkę z książką. Nie trzeba długo zgadywać, kim jest postać po lewej stronie – chodzi oczywiście o Yuumi.

Jej ostatnia skórka pojawiła się 7 października 2021 roku, więc istnieje niemała szansa, że dostanie również coś nowego i w tym roku. Bohaterka ma wielu oddanych fanów, którzy na pewno ucieszyliby się z każdego kolejnego dodatku kosmetycznego.

Większość komentujących skupiło się oczywiście na Yuumi, ale nie można zapominać, że obok niej znajduje się inny champion. Trudno w 100% stwierdzić, kim on jest. Część fanów uważa, że jest to Aphelios, choć nie można zapominać, że splash arty w League of Legends bywają mylące, a motyw jasnowłosego młodzieńca może pasować do wielu postaci.

Jedno jest pewne – wielu graczy trzyma kciuki za to, by powyższa grafika okazała się faktyczną zapowiedzią nowych skórek, które trafią na Summoner’s Rift już niedługo.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends