w

Przeciek splash arta Viego, nowego bohatera LoLa, który dzisiaj zostanie ogłoszony

Reklama

Wcześniej pokazano animacje, teraz czas na pierwsze przecieki pełnego wyglądu.


Praktycznie pewne, że Viego będzie nowym bohaterem. Zrujnowany Król zostanie ujawniony prawdopodobnie za kilkadziesiąt minut. Tymczasem w sieci znalazł się przeciek splash arta. Nie jest on potwierdzony i nie powinien być w ten sposób traktowany.

Faktycznie jednak przecieki Viego mają miejsce i trudno im zaprzeczyć. Animacje, wygląd w grze i teraz splash art – wszystko to składa się w jedną całość.

Splash Art Viego

Reklama

Splash art jest po prostu jednym z elementów. Nie jest niesamowicie ważny, ale potwierdza teorie o tym, że za kilkadziesiąt minut mogą pojawić się o wiele ciekawsze informacje.

Viego to póki co jedna wielka zagadka. Teoretycznie można coś powiedzieć o jego umiejętnościach na bazie opisu sprzed kilku miesięcy, ale na dobrą sprawę to trochę błądzenie bez konkretnego tropu. Wszystko to powinno się wyjaśnić już dzisiaj.

Teraz pozostaje już tylko czekać. Riot zapewne opublikuje także wpis z nowym wyglądem Mundo. Ten jednak został dodany przedwcześnie, dzięki czemu gracze mogli poznać wygląd w grze i animacje już dzisiaj rano.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends