w

Przeciek trybu gry, który prawdopodobnie pojawi się w League of Legends z okazji prima aprilis

Wyciekły informacje o nowym trybie gry, który może trafić do LoLa z okazji 1 kwietnia.


Od wielu lat Riot obchodzi 1 kwietnia, czyli dzień żartów, na przeróżne sposoby. Zazwyczaj wydaje się z tej okazji mniej poważne skórki, takie jak np. Meowkai, Draven Draven, Pug’Maw i wiele więcej. Przy okazji premier skinów odbywają się też tematyczne eventy, jak choćby Psy vs Koty lub Space Groove.

Nic więc dziwnego, że społeczność zastanawia się, co pojawi się w League of Legends w tym roku. Przecieki wskazują na to, że twórcy planują wydać nowy tryb gry. Co o tym wiadomo?

Tryb gry z okazji prima aprilis

W ostatnim czasie dużo mówiło się o zupełnie nowym typie rozgrywki 2v2v2v2, którą Riot zapowiadał wielokrotnie. Część osób uważa, że to właśnie taki tryb pojawi się w League of Legends z okazji 1 kwietnia. Nic nie jest jednak potwierdzone.

Autor kanału SkinSpotlights poinformował, że na PBE dodano tajemnicze pliki związane z nadchodzącym trybem gry. Nie wiadomo za wiele poza tym, jak wygląda ekran ładowania (obrazek poniżej) oraz to, że tajemniczy tryb określony jest mianem „Pomidora”.

Na profilu SkinSpotlights przeczytać można, że sam autor nie ma pojęcia o co może dokładnie chodzi z „pomidorowym trybem”, ale obstawia, że będzie on związany z Wędrujący Krabem, ponieważ na serwerze testowym pojawił się tekst „Scuttle Crab has dodged a skillshot!”.

Według niektórych fanów LoLa oznacza to, że z okazji prima aprilis do gry trafi coś w rodzaju przerobionego Króla Poro, ale zamiast niego głównym bohaterem będzie właśnie Wędrujący Krab. Czy to prawda? Być może. Póki co nie da się niczego stwierdzić w 100%.

Są też i tacy, którzy uważają, że wszystkie te zapowiedzi związane są ze wspomnianym wyżej trybem 2v2v2v2, który być może w okolicach 1 kwietnia będzie miał nieco przerobioną szatę graficzną, co uczyni go „mniej poważnym”.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends