w

Przecieki następnego eventu w LoLu po SG. Monster Tamer, Neonowe uniwersum Branda jak w Cyberpunku 2077

Riot Games

Przecieki następnego wydarzenia po Star Guardian. Czego gracze mogą się spodziewać?


Gracze League of Legends czekają na wydarzenie Czarodziejek Gwiazd, które już niedługo ma trafić na oficjalne serwery. Wraz z nim pojawić mają się nowe skórki i przepustka jeszcze w starej cenie.

Osoba odpowiedzialna za potwierdzone wielokrotnie przecieki ujawniła kilka ciekawych informacji dotyczących następnego eventu. Jego tematyka powinna spodobać się szczególnie graczom Cyberpunka.

Monster Tamer i Neon Inferno

Już za kilka dni ruszy nowe wydarzenie w League of Legends. Pierwsze skórki Star Guardian mają się pojawić na serwerach już w środę 13 lipca. Będzie to także najprawdopodobniej ostatni event, podczas którego gracze za przepustkę zapłacą 50 złotych. Następne będą już niestety droższe.

Teraz jedna z osób zajmujących się przeciekami, które sprawdziły się już wielokrotnie, ujawniła kilka ciekawych informacji dotyczących następnego wydarzenia. Podkreśla jednak, że na ten moment nie zostały jeszcze potwierdzone oficjalnie i należy je traktować z przymrużeniem oka. W następnym patchu po Star Guardianach gracze powinni wyczekiwać skórek Monster Tamer. Pierwsze koncepty Ezreala i Janny w tej tematyce pojawiły się już w styczniu 2021 roku.

Po tych skórkach autor zapowiada nowe wydarzenie odbywające się w alternatywnym uniwersum Branda, które nazwane zostało Inferno Neon.

Dopasowano do niego także trzy skórki, które wyciekły już jakiś czas temu, a wiele z nich się potwierdziło.

Po tym evencie nadejdą już Worldsy 2022. Informator twierdzi, że nie wie, jaka linia skórek będzie w nim dominować. Jednak ma co do tego kilka podejrzeń.

Niektórzy komentujący twierdzą, że będzie to kontynuacja jednego z najlepiej przyjętych wydarzeń – Spirit Blossom. Na ten moment jednak są to tylko niepotwierdzone informacje, do których trzeba podchodzić z dystansem.